Epizody(9)

Mladá žena s amnézií hraje klíčovou roli v případu nezvěstné osoby. Pokud chce ale očistit své jméno, bude si muset vzpomenout. (Netflix)

warrenur

Hoci su herci uveritelni, holandstina celkom prijemna a hlavna predstavitelka velmi sympaticka, prve diely su dost "vatove" a obcas dost naivne. Vztahovka schvalne obcas matie a nezmyselne pasaze su potom vysvetlene az v zaverecnom dieli. Zato psychologicka linia manzelky je vyborna. Pribeh vo svojom vyusteni speje dost "sroubovane". Mierny nadpriemer. Ten zaver ma nedostal, hoci ma potesilo, ako nam ponukali viacerych "podozrivych". 65%. ()

DwayneJohnson

Povedená záležitost, která se rozjede hlavně ve druhé polovině. Přiznám se, že jsem seriál nesledoval úplně na sto procent, ale asi od pátého dílu mě to fest chytlo a já dal vše na jeden zátah. Zcela nečekaně. Konec velmi překvapivý a mně osobně ani nijak nevadil a už vůbec jsem ho netipoval. I když ta osoba, co za to nakonec mohla, ta mně přišla divná už od začátku. ()

zahadum

Vynikajúci thriller - seriál ktorý nemá hluché miesto, atmosféra by sa dala krájať,..občas až silný nádych do hororu...na jednotku technické spracovanie, výber hercov, temná a depresívna nálada ktorá ide z celého seriálu ma dostala...takýto seriál by dokázali natočiť aj slovenskí tvorcovia..museli by ale chcieť, mať nápad a schopnosti ...a pre všetkých ktorý vedeli záverečnú pointu už na začiatku...fajn..ste šikovní..tak šup šup..písať vlastné seriály :) už sa tešíme.... ()

*CARNIFEX*

Dovolím si (opäť) oponovať. Nie poslednou časťou, ale už predposlednou, sa naštrbuje celkový dojem, z tohto inak výborného, psychologického thrilleru. Fakt som sklamaný, lebo úvodný "nášlap", je viac než slušnou záležitosťou. "Twisty" v závere mi nijak nevadia, no rozuzlenie - To už je "SILNÁ KÁVA" aj na mňa. Neskutočne to "uzemnilo". ()

taibrek

Na začiatku si stratený spolu s hlavnou postavou. Potom sa však postupne dostávame k vytúženej pravde o smrti dcéry a nájdení strateného syna detektíva. Takto nejak si predstavujem správnu krimi psycho mini sériu. Okolo hlavnej postavy je akosi priveľa smrti... Stačilo trochu z tej fantázie ubrať a kľudne by som tomu dal aj 5* ()