Epizody(6)

V nové šestidílné sérii z produkce Amazonu se nám představuje Jean-Claude van Damme v mírně upravené verzi sebe samého. Láska k bývalé kolegyni přinutila tohoto akčního veterána, aby se vrátil z filmového důchodu a oprášil své slavné kopy. Natáčení laciných akčních filmů kdesi ve východní Evropě je však pouhé krytí pro opravdové alter ego hlavního hrdiny, který je ve skutečnosti tajným agentem Johnsonem, který bojuje s organizovaným zločinem a zachraňuje "náš svět". To vše a mnoho jiného můžeme vidět v tak trochu surreální komedii s potrhlým Belgičanem. (upson)

Demonic189

Prvé štyri časti vynikajúce, avšak veľká škoda, že to v posledných dvoch skĺzlo do trochu iného žánru a toho humoru už bolo pomenej. I tak palec nahor! ()

Nathaniell

"Můžeš mě použít pro své ďábelské záměry jako v Univerzálním vojákovi. Hraje Jean-Claude Van Damme. Nebo si mě můžeš nechat ve své stodole a využít mě jako svého mechanika. Jako v Není úniku. Taky hraje Jean-Claude Van Damme. Nebo mě můžeš lovit jako v Živý terč. Hraje Jean-Claude Van Damme. "Líbí se mi to poslední." Jo, tak tohle má koule. Zatím větší nášleh než biografické JCVD a Van Damme Van Damma parodující ve filmu - Vítejte v džungli !! Sice se zatím dívám teprve na druhý díl, takže se hodnocení ještě zdržím, ale saaakra!! Tohle je plnohodnotná trhačka asfaltu !! :-D :-D Edit: O pár hodin později jsem dokoukal šestý díl a... ano: Tohle je parádní jízda. Jo, chybičky se v ní najdou a rozdíl mezi Timecopem a Looperem budete znát zpaměti i pozpátku, ale prostě JO! Tohle je ono. Má to koule, grády, vtip, hloubku... Jinak: Co to nemá? No dejme tomu že pátý díl mi přišel nanicovatý. Takže dávám plnohodnotně zasloužené 4*. ()

DonBraso

Jako fanoušek musím říci,že jsem zklamán.Jestli jsou první tři epizody ještě cajk,tak ty další jsou fakt hrůza.Tohle měla být komedie?Vždyť van Damme hraje snad nejlepší part právě v těch jeho nižších polohách,kdy je celý utrápen svým životem a stává se z toho těžký břímě belgický roznožky.Samozřejmě to spadá do příběhu,který je takový nemastný neslaný.Nápad ze začátku skvělý,kdy si JCVD dává svojí formu roznožek a občas prohodí i ten jeden suchej vtip.Popravdě postava Filipa byla perfektní.Jako odkazy na filmovou kariéru tu jsou,jednou či dvakrát se udělá šprím i z cizího filmu,ale tohle všechno rychle uvadne.Akční pasáže jsou chvilkama skvělé,potom naprosto amatérské.Bohužel Jean je tam malinko sám a jeho hlavní dvorní holka je bohužel hrozný prkno,která má vypadat jak Blake Lively,kterou tvůrci asi nemohly zaplatit:)Doopravdy z mé stránky i ty tři hodiny byly moc a to ke konci přešlo do nudných pasážích,kdy už člověka ani nebavilo proč je opět tady,proč tenhle dělá to a ta zas tohle a všichni dohromady....hmm tedy Císařův pekař to zrovna nebyl:D Néé tohle Belgický pralinky vážnou nejsou,to je spíš Polská samovýroba,kdy místo čokolády dostanete jen náhražku.Zde tedy máte originál van Varenberga a tím to vadlo.Čekal jsem akčnější a hlavně plno skvělých gagů provázánou v odlechčeném stylu(Ash vs Evil Dead ) a nesnažit se pomalu filozofovat nad touhle sérkou. Škoda. ()