Prvotní vztek

• USA Primal Rage: The Legend of Oh-Mah (více)

Mladá dívka Ashley Carr (Casey Gagliardi) přijíždí do věznice, aby vyzvedla svého přítele Maxe (Andrew Joseph Montgomery), kterého akorát pustili ven. Na cestě domů ale mají autonehodu, přičemž uvíznou v lese, kde na ně čeká nenasytná příšera se jménem Bigfoot, a boj o přežití tak může začít! Podaří se jim vypořádat se s touto nelehkou situací a hlavně přežít? (J*E*A*N*N*E)

Poga

Veľké sklamanie. Očakával som survival/gore horor, no dostal som, hm... Čo to vlastne bolo? To, že tomu absentuje filmová logika, ok, to som ochotný akceptovať ak by to pomohlo príbehu. Tomu to ale nepomohlo, pretože režisér aj so scenáristom sa rozhodli, že tomu bude absentovať aj príbehová logika, ok teda. Atmosféra tu žiadna nie je, dokonca si musí divák pretrpieť siahodlhú a nič nehovoriacu expozíciu, aby dostal v druhej tretine filmu ako takú akciu s pár vydarenými gore momentami. No a potom to zase ide dolu vodou. Tento film netreba vidieť. ()

zeleznak

To chce koule natocit takovyto majstrstyk. Byla zde nominace na oscara za kostymy a masky? Jinak vubec nechapu komentare zduraznujici krasy prirody. Kde to tak asi meli natacet, v Chanove? Pak by ale byl setsakra problem rozpoznat hlavni figuru od komparzu. ()

LoneLion

Sakra zase krok vedle. Celkově tento "horor" působí hodně komediálně. Bigfoot ještě budiž, indiáni a jejich kalba budiž, ale čarodějnice co uzdravuje bebí a Predator 1 i 2 to už bylo moc. Člověk neví, co si má myslet. Vypadalo to tak, že foot si chtěl užít s paničkou, ale vlezou mu do toho vidláci, tak je sejme (super vyvražďovačka), aby měl klid. O foota s láskou pečuje čarodějnice, která uzdraví starýho paničky, aby mohl foota sejmout. No jo asi les stojí na starým indiánským pohřebišti a proto tam má foot ještě nějakýho toho bráchu. Prostě max 1 ()

milaninoo odpad!

Po zhlednutí této kokotiny kde se všichni chovají jak dementní hovada jsem dostal PRVOTNÍ VZTEK!!!!!! Tahle tá zhovadilost se nedá ničím omluvit.Ti dva pitomci co to natočili se snažili aby to něco vypadalo trochu jak predátor v závěru filmu to byla docela vykradačka prvního predátora plazení se v blatě apod,Podle těch dvou zhůlencu Patricka a Jaye tady asi přiletěl ten predátor oplodnil bigfootici no a tohle je výsledek muhehehhahaha!!!!A tady ta partička čtyřkařu nevím ale opravdu nevím na čem ujíždí trava to nebude. ()

freebob

Nenápadná hororová lahůdka o vraždícím sasquachovi v hlubokém americkém lese.K tomuto filmu jsem dostal avízo z nejmenovaného webu a byl jsem moc příjemně překvapený.Titulni monstrum je velmi působivě navržené,gore efekty správně čvachtavé, atmosféra hlubokých lesů a slušní herci povyšují tento počin u mě na nadprůměr. ()