Česko Slovensko má talent 5

(pořad)
  • Slovensko Česko Slovensko má talent 5

Celosvětově nejúspěšnější show popáté v Česku a na Slovensku! Šanci zvítězit mají úplně všichni – soutěžit budou opět talentovaní tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i senioři. Pro všechny platí jenom jedna podmínka – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců, publika a diváků. Do porotcovského křesla tentokrát zasednou: kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá a nově také moderátor minulých řad ČSMT a zpěvák Jakub Prachař. Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová. Na porotcovský stůl nově přibude zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný smysl. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího přesouvá rovnou do živých přenosů. Můžete se tedy znovu těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů na Primě! (TV Prima)

kingik

No co, Diana Mórová má určitě talent na mazlení s čuráky, Jaro Slávik má talent zpracovávat pánská pozadí, Jakub Prachař v ničem nevyniká, má však talent to rozpohybovat blbým kecáním a Lucie Bílá má talent vyjádřit své pocity očima. Obávám se, že duo bavičů Zimnýkoval & Forgáč, nepředstavuje výraznější hrozbu pobavit diváky, ale alespoň to nejsou hezouni, co jim ženy padají k nohám. Konečně měl někdo odvahu dát do televize normální moderátory, ne do sebe zahleděné seladony, kteří si myslí, jak jsou neodolatelní a srší vtipem. Koncept pořadu už takřka připomíná cirkusovou show, kdy už vlastně ani nepřekvapí, že by se třeba objevil adept, co plive na kilometr do dálky a neomylně zasáhne cíl. Důležité je dodržet pestrost uchazečů, což vypadá, že nebude problém. Pořád se na to dá dívat. Jestli se u toho dá bavit a usínat pln dojmů a nadšení, to už bych nechal na individuálním posouzení. 40% ()

carlos 2010 odpad!

Keďže včera to skončilo, môžem to obejktívne zhodnotiť. Také amatérske spracovanie svetovej šou tu ešte nebolo. Takže po poradí: Porota: trápna až to bolo do plaču (Slávik to dal niekoľkokrát jasne najavo - mám pocit, že sa za nich hanbil). Moderátori: toto im vôbec nevyšlo a sami to určite dobre vedia. Diváci v hale: nevedeli, čo majú robiť, moderátori si niekoľkokrát museli vynútiť silený potlesk. Finalisti: väčšinou slabšie čísla ako v predošlých vystúpeniach. Víťazka: Hlas má dobrý, ale nevie spievať komplexne a jej celkový imidž nulový (neusmievala sa a stála tam ako poleno). Dokonca vo finále ani nevedela koho pesničku vlastne spievala (povedal, že od Celline Dion a ono to bolo od Jennifer Rush). Zhrnutie: hrôza a des, vrcholne trápne divadlo. Poznámka na záver: manažment svetelného parku nasilu použil novú technológiu, ktorá vo väčšine prípadov predčila samotných účinkujúcich, čím podstatne znížila ich výkon, resp. úplne ich zatienila (aj to si ako jediný všimol Jaro Slávik.) ()

lardko

Tak tohle mi přišlo jako o dost horší než předešlí díly. Proč tam k*rva dávali dva moderátory (Milana Zimnýkovala ) a ( Marcela Forgáče ) když vůbec neví jak na to ! Chtěli být vtipný , ale vůbec nebyli. Jakub Prachař měl zůstat u moderátořiny , protože role porotce mu vůbec , ale vůbec nešla. Lucie Bílá zase poslala polovinu lidí dál úplně za nic (klasika) , Diana Morová mi ani tak nevadila , a Jaroslav Slavík párkrát někoho setřel , ale už to nebylo jako dřív ... 35% tady 35% u mě. ()

Lukoboss odpad!

Stala se z toho hrůza všech hrůz. Moderátorům to nejde, Diana Mórová tam sedí asi jen proto, že je pěkná, jinak nevím, celkově je to hrozná estráda. Snaha dělat megashow v americkým stylu, to u nás nikdy nepofrčí, takže vynucovat si potlesk atd., to je děs. Jediní dobří jsou tam někteří soutěžící, ale tady se hodnotí formát a jeho zpracování. ()

RigorMortis odpad!

Tá istá sračka v novom balení a s obmenenou porotou. Niektorí súťažiaci sa snažia, iní majú fakt talent a ďalší sú úplne na smiech. Porota? Lucie Bílá už je stálica, čo narobíme. Prachař už má skúsenosti s moderovaním, Mórovú som celkom nepochopil. Gay Slávik je samostatná kapitola. Arogantný falošný a bez talentu (možno tak na gay porno). Spomeniem len poslednú časť, ktorú som videl: Jedného gitaristu nepustil ďalej len kvôli tomu, že mal kratšie nohavice a vadil mu pohľad na jeho nohy. Pri skupine celkom talentovaných akrobatov, ktorí na sebe mali len cvičebný úbor sa celý čas pozeral do zeme. Gay porno mu nevadilo, no pohľad na chlapa sa mu hnusí? Takisto musím súhlasiť s MM_Ramonem, čo sa stalo s víťazmi minulých ročníkov a sľubovaným Las Vegas? ()

• Novinkou páté řady bylo to, že se rozšířil počet porotců ze tří na čtyři. Novinkou byl také takzvaný zlatý bzučák. Každý porotce ho může zmáčknout jen jednou a po jeho zmáčknutí soutěžícího dostane rovnou do finále. (SONY_)
  • Vítězem páté řady se stala romská zpěvačka Gyöngyi Bódisová. (SONY_)