Ostria - To telos tou paihnidiou

• USA Ostria: The End of the Game (více)

Šestice přátel připlouvá na motorovém člunu strávit několik dovolenkových dní na neobydleném řeckém pobřeží. Tři páry, s mastňáckou kempingovou výbavou a příznačnými problémy lidí středního věku (skrývaná nevěra, snaha prorazit ze stereotypu, nízké sebevědomí, alkoholismus...), se docela spokojeně usadí v těsné blízkosti moře. Poklidné soužití naruší příchod atraktivní cizinky, očividně si libující v nudismu. Společnost ji zprvu nedůvěřivě pozoruje, první snaha o kontakt totiž končí neúspěšně. Každý z členů této mikroskupiny si postupně začíná rozvíjet projekci, jež v některých případech zcela stírá rozdíl mezi sněním a realitou. (dopitak)

dopitak

Prostě si to představte: vezmete svoji zahnívající starou, jíž stejně potají zahýbáte s paničkou svého kámoše, k moři. A protože jste divní, tak tam jedete na nafukovacím člunu, je vás šest, a najdete si místo, kam nikdo nikdy nepáchne. Jenom vítr se prohání po úbočí a malá pláž s několika stromy skýtá potřebný stín. Máte skvělou výbavu, od petrolejové lampy až po zahradní sprchu. Bydlíte ve stanu, takovém tom rodinném se dvěma závěsnými ložnicemi, co u nás byly někdy v 70´s populární. I když nikoho z těch pěti nemůžete už vystát, zase tak moc vám nevadí. Pak se ale v blízkosti objeví vámi ještě netesaná vydra, je mladší, tělo se jí klene, pevná ňadra zkrápěná slanými krůpějemi... no prostě byste jí rádi přetáhli (pokud jste jeden z těch tří kníračů) anebo jí závidíte to, že vaši tři ponožkotrhači by jí fiknout bez váhání chtěli. A tak si začnete vymýšlet, co byste s ní udělali._________ Prostředí super (podle imdb se natáčelo kdesi na Krétě), i když já bych si pro takovou úchylárnu vybral opravdu opuštěný ostrůvek, kam se nikdo bosou nohou nedostane, vítr se tu prohání, cikády sice připomínaly cvrčky, ale co už, hrubopísčitá pláž a řecké moře. Hudba cajk, kamera cajk. A ten mix žánrů (PSYCHOLOGICKÝ/DRAMA/PODOBENSTVÍ) napovídá, že sice se nebudete nudit, ale taky víte houby, jak to vlastně dopadlo. Rebecca Pauly nahá. ()