ricci.s odpad!

Snáď najdebilnejší ruský "kinohit" za posledné roky. Že táto krajina nevie nič poriadne natočiť je známe (možno 10% ich hororov za niečo stojí), a že sa vkuse snažia niekoho napodobniť už nikoho neprekvapí. Do kín púšťajú kraviny, kde majú stále niečo prekliate, raz autíčko, potom list, potom fotoaparát, a divák len rozmýšľal, kde a koľko krát už tie prekliate predmety videl. Už ten posledný prúser s foťákom bol scenáristické peklo, možno sem tam to zachránilo gore, ale toto tu... Horor o prekliatom sedadle v kine. A potom tí pakovia začnú umierať. A keď akože niekto nejako fádne umrie, tak logicky sa tam idioti vrátia, aby si na to sedadlo sadli znova, logika, že? Proste, tej krave čo vymyslela takúto sterilnú a otravnú IQ dieru bez scenára, deja, vlastne ani poriadne vraždy tam neboli, by som najradšej zakázal priblížiť sa ku kamere do konca života. Malé plus za 150-kilovú policajtku, pretože takáto škrata sa v teenegerskom "horore" často nevidí. Ale ani keby ma Rusáci chceli podplatiť, ani za boha im nedám hviezdu. ()

Shanen29

No tak toto je opravdu výsměch všem horor.fandům .V Rusku zřejmě kinohit a oblíbená Naděžda Michalkova. ()