Nadměrné maličkosti

všechny plakáty
TV spot
Česko, (2004–2007), 12 h 18 min (Minutáž: 27–53 min)

Předloha:

O. Henry (povídka), O. Henry (kniha), Anton Pavlovič Čechov (kniha) (více)

Miroslav Donutil, Pavel Zedníček, Josef Somr, Jiří Vacek, Leoš Suchařípa, Jiřina Bohdalová, Jan Zajíček, Miroslav Berka, Zuzana Bydžovská, Miroslav Táborský, Vladimír Javorský, Stanislav Zindulka (více)

Série(4) / Epizody(19)

Recenze uživatele AllShallFall k tomuto seriálu (3)

Vše pro syna (2004) (S01E04) odpad!

Je 22:31 hodin 24.června 2012. Já sedím u počítače a kolega kouká na televizi u které raději usnul (ani se mu nedivím) V tom jsem si začal všímat co vysílají tak jsem ze zvědavosti pozoroval a dospěl jsem k tomu, že je to jakýsi film "Nadměrné maličkosti: Vše pro syna (TV film)". Když jsem to dosledoval, tak jsem udiveně seděl a neveřil vlastním očím, že je možné jak vysokého hodnocení se dostane tato nehorázná sračka. Herecké výkony byli tak trapné a ubohé. Stejně tak i pointa a příběh onoho filmu. Bylo to utrpení, bylo to děsivé, byl to absolutní vrchol hereckého diletantsví! A já jen tak nečinně přihlížel. Místo toho, abych tu debilní televizi přinejmenším vypnul, když ne vyhodil z okna. Tak proto jsem byl ztrestán a zanechalo to na mě následky tak vysoké, že jsem se sem na CSFD musel jít vybrečet a podepsat. Proto Vám všem co jste tuhle " věc" ještě neviděli, vzkazuji: Nedívejte se na to a budete psychycky ušetřeni! Bohužel, moje neukojená zvědavost mě takhle potrestala a ja zabil 40 minut života sledováním téhlé nehorázné píčoviny. ()

Nehoda (2005) (S02E01)

No na tenhle díl se dalo i koukat. V celku fajn povídka. ()

Jubileum (2006) (S03E02)

U tohohle dílu jsem se dobře bavil. Klobouk dolu:-) ()