V bažinách u města Marais v Louisianě se děje něco neobvyklého. Když městečko zasáhne záhadná nemoc, je vyšetřovatelka CDC Abby Arcaneová vyslána, aby ji prošetřila. (HBO Europe)

helraiser

Pilotní díl seriálu o monstru z bažin, které dává tušit o co přesně půjde. Komiks jsem nečetl a tak jsem zachráněn od srovnávání a za to díky. Takže zatím můžu říci, že se jedná o lehce nadprůměrnou podívanou s ne moc hustou atmosférou, ale za to se spousty digitálnímy triky a opravdu sympatickým obsazením. Kouká se na to fajn a tak nemám důvod to zbytečně na rozdíl od jiných zdejších expertů to hanit. Do budoucna čekám více akce a lepší atmosféru a budu ještě spokojenější. ()

Solverino

Po cca 30 min pilotního dílu vím, že koukat na to nebudu, že to nedám. Velmi nesympatické obsazení, zřejmě modelky 5. kategorie a neherci. Tváří se děsně prkenně a nedá se na to koukat. Digitální efekty mě tedy neoslovily. Velmi slabé. Děkuji, ale 18ti letou "doktorku" vypadající jako laciná kurva a úslužného asiata co jí chce pořád obtáhnout vidět nemusím. ()

Martrix

Evidentně jde o další kousek, který bude čelit atakům ze strany rádobyexpertů, kteří mají potřebu srovnávat když ne s komixem, tak aspoň předchozími pokusy o převedení na plátno. Pokud nejste tímto nešvarem zatíženi a jste v blažené nevědomosti, nejspíš si minimálně nechutnou prostřední část užijete. Zdejší nerdosociopati nedokáží překousnout skutečnost, že mohou exitovat i sexy doktorky(v komixech téměř výlučně) a samozřejmě očekávají v seriálu s názvem Věc z bažiny hvězdu formátu Cate Blanchett, nebo nějakou jinou A-class herečku, která by svým hereckým umem rozzářila celý močál... . Chytráci...jde o komixovou adaptaci, která vznikla jen a pouze díky vlně diváckého zájmu o komixárny. Navíc to není žádný Hamlet...buďte rádi za ucházející triky, vcelku sympatické obsazení a scénář, který zatím nevypadá jako ze Supergirl. Sice by to chtělo víc Sama Reimiho, resp. nářez a la Evil Dead, ale kdo ví, třeba se to rozjede. ()

Psychor odpad!

Již úvodní minuty pilotního dílu naznačují, že máme co dočinění s napodobeninou Cravenova televizního béčka z osmdesátých let, avšak tentokrát rozplizlou do úmorných deseti epizod. Kdo se hororovým žánrem zabývá na odbornější úrovni, tak mu jistě neunikl fakt, že testovací projekce skončila olbřímým fiaskem, v důsledku čehož se studio rozhodlo zkrátit sérii o celé tři díly. Tento zdánlivě citelný zásah do příběhové osy mimo jiné svědčí o tom, že Daubermanův scénář jako obvykle nedává absolutně žádný smysl a lze ho tak dle libosti seškrtat. Veškeré pokusy o vybudování atmosféry se zde po hříchu omezují na použití temného filtru, CGI působí neskutečně amatérsky a za herecké výkony by se snad museli stydět i naprostí ochotníci. Jakožto zdejší hororový expert tak uděluji seriálu Swamp Thing zcela zasloužený odpad. ()

LIVINGDEAD

Skvělé triky, sympatické herecké obsazení.... tak uvidíme... INFO 06.06.2019: SWAMP THING - AT&T převzalo Time Warner, do kterého patří i Warner Media. A Ti plánují vlastní platformu VOD. Takže DC Universe se chýlí ke konci. Vedení se seriál nelíbí, ani herci, ani vysoký rozpočet. Kritici také seriál potopili. Ze 13 dílů, bude jen 10 a 2. serie nebude. Slíbili ale, že zbytek dílů odvysílá... ale kdy, to ví jen Pán Bůh?😤😤 😤😤Kurvy!!! ()

• Písnička, která hraje v baru, je „Rock Bottom“ od Paula Ottena. (Duoscop)