Je vianočný deň, keď sa rodina Milgramovcov prebudí a nájde tajomnú čiernu látku obklopujúcu ich dom. Niečo mimoriadne sa deje priamo pred ich dvermi, ale čo presne? Priemyselná nehoda, teroristický útok či jadrová vojna? Po desivých argumentoch zapínajú televízor a zúfale čakajú na nejaké informácie. Na obrazovke sa objaví správa: „Zostaňte doma a očakávajte ďalšie pokyny“. (dixx)

Shanen29

Dobrý nápad,ale což to takhle scenáristicky více promyslet a dát tomu trochu ten patřičný rozměr?.Že by Kevorkianovi docházel dech a fantasie? ()

vox_populi

flagrantná ukážka, ako mimozemský invazívny parazit prostredníctvom svetovládnych médií vyhubil ako pridrbnutých multi-kulty liberálov, tak i zdravo rasisticky orientovaných konzervatívcov...nakoniec aj tak všetko ovládnu chazarské médiá - oni sú totižto tými ničiacimi parazitmi ľudstva...P.S. ešte tam Briti mohli prihodiť Skripaľovcov :-D ()

Solverino

No spíš lehce podprůměrná a ohraná záležitost... nečekejte žádný extra efekty ani gore... jen hloupý lidi co baštěj všechno co dávaj v telce.... zřejmě průměrná populace v GB (samozřejmě rasově a genderově vyvážená) ()

Pitryx

PRVNÍ DOJEM:Filmová pecka u které je dobré nevědět dopředu naprosto nic. Herci to sehráli naprosto dokonale, a nebýt pár kratičkých hluchých míst... Pro mne prostě filmový zákusek. Osmdesát procent. ()

Mamlas

Celou dobu jsem napjatě sledoval. Dobrý film. Konec bohužel zmršený. Moc. Nevím, co přesně tím chtěli říct, ale pokud to bylo to, že Ježíšek je fikce a věřící jsou blbé ovce schopné všeho, tak s tím plně souhlasím. ()

Aywes odpad!

Nedokážu si vzpomenout na film s dementnější paletou dialogů. Každá z postav se chová jako po lobotomii. Kdyby alespoň ten scénář za něco stál. Že je tohle originální? Vůbec. Hlavní myšlenka o ovlivňování skrz média je už v dnešní době strašně profláknutá. Popis a začátek se může zdát, že za tím vězí něco zajímavého, ale nenechte se mýlit. Tahle pseudo dramatická nota, která byla použitá třeba v Divide má hrát právě skrz dobré herce na šokující strunu. Nejvíce šokující ale je, že i přes krátkou délku filmu dokáže nudit. Místní hodnocení ale tvrdí něco jiného. Očividně to je rozporuplný kousek. Já patřím ale k té partě lidí, kteří v tom nedokáží najít sebemenší pozitivum. ()

WeeLass

Naprosto souhlasím s LIVINGDEAD, pronadával jsem celý film jak mi z nich bylo zle. Jinak ale tématikou film přesně pro mě. ()

jkpj22

Navzdory velmi nesympatickým hercům jsem vydržel do konce a rozhodně nelituji. Tři hvězdy si to zaslouží. ()

cubiczech

k závěru mega béčko, což ale s tou stopáží, budgetem, britskym původem, velkou dávku násilý a smrti nějak vůbec nevadilo!!! ()

brasek odpad!

"Niekto nás tu zamkol, ja budem o dva týždne rodiť a čo keď to je nejaká reality show" vynikajúce úroveň dialógov priam vyvoláva zvracanie, presne ako celkový dojem zo snímku. Pointu nechápem a ten zmätok okolo toho nie je filmový príbeh ale naozaj konina bez hlavy a päty. Už treťotriedny horor má oveľa vyššiu úroveň ako toto! ()

Lucienne6

nápad dobrý - zpracování zvláštní .. jak už někdo psal - trochu surrealistický :) nevím jak hodnotit, ale za nápad dávám 3* :) ()

Dzedzy

Tak dobrej nápad a opět tak blbě zpracovanej. Dvě třetiny filmu byly u mě min. na čtyři hvězdičky a rozuzlení je totální odpad. Jak to má pak člověk hodnotit? Tak tedy zlatá střední (dvě hvězdičky) za ten nápad a za to, že mě dvě třetiny filmu držel v napětí a s otázkou: "Vo co go a kdo za tím stojí?" A to pomíjím fakt, že celá rodina bezhlavě dělá, co jim televize řekne, nebo že v Americe asi mají běžné domácnosti nevykopnutelné pokojové dveře a nerozbitná skla v nich. ()