Rosamunde Pilcher

• Rakousko Rosamunde Pilcher
Německo / Rakousko, (1993–2024), 250 h 9 min (Minutáž: 82–180 min)

Předloha:

Rosamunde Pilcher (kniha), Rosamunde Pilcher (povídka)

Stuart Davidson, Alexander-Klaus Stecher, Patrik Fichte, Daniela Ziegler, Michael Roll, Diana Körner, Christine Mayn, Siemen Rühaak, Will Mattos (více)

Epizody(160)

Recenze uživatele ARI50 k tomuto seriálu (26)

Otázka cti (2013) (E115)

Vždycky zvítězí láska tady to tak prostě je další lepší film. ()

Láska z nebes (2013) (E120)

jé první komentář paráda, uvažoval sem jestli dám opět odpad ale nakonec dám jedna tady sem ten příběh neodhalil jo sou to hrozne zmatiny ale člověk se jukne havarovaný pilot který prohrál vše co mohl který byl nevěrný své ženě s Eimy která umírá sem nečekal a to že spolu měli dítě mě ohromilo čekal sem vše možné ale tohle ne,Chudák Dana přijde o manžela dozví se nevěře dítěti má šikanovanou dceru která samozřejmě kamarády získá zpět se dalo čekat ale zbytek překvapil. ()

První nebo druhá (2014) (E121) odpad!

Bože takhle to je nejlepší řešení co nevyjde s močím u jiné a pak to poseru a sem zmatený hrozny. ()

Stíny minulosti (2014) (E122) odpad!

Pro tebe kámo, Rosamunde má všechny filmy hodně podobné a proč by ne Anna a Pietr se záhadne po 25 letech sejdou při koupi fenixe a aby nebylo toho málo Pietr dělá pravnika Editě která je nemanželská dcera, matky Anny samozřejmě jak už to bývá matka o tom nic neví a ostatní taky ne do toho se na zahradě najde mrtvola a vše se zamotá jak má nakonec se najde krásné video s otcem který skoro šve vysvětli Edita dostane co chce Anna s pietrem budou spolu a matka dá na povrch pravdu. Nic nového od Rosamunde ale kouknem dál třeba nějaký díl překvapí. ()

Síla lásky (2015) (E126) odpad!

Pokud nejsou herci dostatečně sympatičtí film je v prdeli. ()

Nečekaná láska (2015) (E130) odpad!

Klasická láska a problémy dospělých. ()