Angel toho kvůli Darle příliš mnoho nenaspí. Když na ni začne narážet i v bdělém stavu, pokusí se zjistit pravdu o jejím návratu. Mezitím mají právníci a Darla plán na svedení Angela zpět na temnou stranu. (ArsenalEagle)

Astaroth12

Tak tato časť je krok spať. Je tak sprostá a prehnaná, že sa mi chcelo i tičkovat a to mam žalúdok dosť dobrý. Kohokoľvek keď jebnete dreveným kolom do srdca zomrie, hádam len Freddy, Jason a ešte par filmových legiend by sa zasmialo, ale pre napr. upíra je to koniec. Ale tato cast je v tomto inovujúca, diabnolska pravnicka spoločnosť môže ozivit kohokoľvek a rozhodnú sa ozivit starú upirku, aby zabila Angla. Nieje to ani satan ani nikto s pánov temnôt, ale jedna puca, no ďakujem za toho debila, ktorý to vymyslel. ()

Milano33

Návrat Darly je jeden z najlepších scenáristkych rozhodnutí, aké som kedy videl. Darla je absolútne božia, táto postava si ma naplno získala a túto epizódu ťahala neskutočne. Vážne ju zbožňujem, či už ako človeka alebo upíra. Angel je z nej v naprostých koncoch, nie je vôbec sám sebou, blúzni a šalie z nej. A ako by nestačilo, že ho Darla navštevuje v jeho snoch, dokonca aj naňho našila vraždu. Toto Angel už nemohol ďalej strpieť a potreboval sa s ňou už vážne porozprávať. Ale musím uznať, že to vskutku bravúrne zahrala. Z ich spoločného rozhovoru bolo cítiť toľko emócií a veľmi silná a vášnivá chémia. Takmer jej Angel neodolal a opäť okúsil staré dobré časy s ňou, ale zastavil sa v pravej chvíli. Ale Darla ho aj tak neprestáva provokovať a manipulovať s ním. Záver bol skrátka bezchybný. ()