Mimozemšťan H-1449-6 je příslušníkem vysoce rozvinuté civilizace obývající planetu ze vzdálené galaxie. Přes veškerý pokrok však jeho přetechnizovaná civilizace musí řešit spoustu potíží. Neznají žádné city, nemají penis a množí se klonováním. Jenže jejich vůdce Graydon se rozhodne podrobit si planetu Zemi a proto vybaví svého nejlepšího a nejspolehlivějšího muže umělým penisem a pošle na speciální misi se zdánlivě jednoduchým úkolem. H-1449-6 přistane pod krycím jménem Harold Anderson na Zemi, kde má najít vhodnou ženu, souložit s ní a oplodnit ji. Jenže Harold záhy zjistí, že se to snadněji řekne, než udělá. Nejenže jeho bzučící penis vyvádí ženy z míry, ale navíc je tu rituál námluv, který u lidí předcházejí oplodnění a ten je pro mimozemšťana nejen složitý, ale přímo nepochopitelný. A když už si myslí, že pochopil jejich princip pozemského svádění, přichází další rána. Nejenže jeho penis tak úplně nevyhovuje pozemským parametrům, ale navíc v tom nepochopitelném rituálu vůbec nejde o sex, ale o něco, co je mu úplně cizí, o city. Ve Phoenixu sice narazí na bývalého alkoholika Perryho Gordona a jeho sexuálně nenasytnou manželku Helen, ale především na dobrou radu hledat vhodnou ženu na schůzkách Anonymních Alkoholiků, kde se Harold seznámí se sympatickou Susan Andersonovou. A právě v okamžiku, kdy už se zdá, že mimozemský oplodnitel pochopil všechny fígle a je na nejlepší cestě splnit svůj nečekaně náročný úkol, objeví se další nečekaná rána. Harold nejen pochopí smysl citů, lásky a věrnosti, ale dokonce v nich najde zálibu a je na nejlepší cestě zpronevěřit se svému meziplanetárnímu poslání. Tomu se však rozhodne osobně zabránit sám velký Graydon (oficiální text distributora)

vitekpe

Roztomila, romanticka a primerene inteligentni vztahova komedie s krasnou Annette. Akorat si myslim, ze to neni ten druh komedie pro "nactilete.." (prestoze tam jde predevsim o bzucici penis mimozemstana). ()

dopita

Hodně blbej film s nesympatickým hlavním hrdinou. Že někdy Mike Nichols natočí takovouhle kravinu, to bych teda nikdy neřek!! ()

dakarin

Režisér filmu "Absolvent" má věru hojnost filmů nad 70%. "Z jaké jsi planety" tak úplně diváci nepřijali, mě ovšem čistota a vytříbenost jazyku filmu překvapila, teprve zpětně jsem se koukal, kdo že to kouzlil ;-) Zdařilý závěr to vytáhl dokonce na plný počet - D O P O R U Č U J I ()

Kingjiri

Hlavní hrdina asi titul sympaťák roku nevyhraje, ale oproti mym očekávánim jde o sympatickou a lehce bláznivou scifi komedii. Je otázkou, zda jde opravdu o scifi (pokud si odmyslíme bzučící rozkrok), protože se scénáristům podařilo úspěšně poukázat na skutečnost, že si chlapi o ženskejch při vzájemný komunikaci (popř. naopak) často myslej, že ten druhej musí být z jiný planety :D A mně těch pár zkarikovanejch problémů v komunikaci mezi chlapama a ženskýma postačilo k tomu, abych se o volnej večer jednorázově zabavil. ()

nwx

Top! Genialni herci, inteligentni vtipky, clovek se u toho porad usmiva. Naprosto pohodovy film. Garry Shandling je klasik. ;) Rozhodne sledovat v english originalu. ()

GameboyNES

začátek je super ulítlej, jedna hláška za druhou. Máte šikézný boty- děkuji- můžu do vás vložit svůj penis-ano. Bohužel pak to začíná hrát na romantiku a citečky. slabé 2 ()

207

Ostatní užívatelia si tento film asi pozerali v sprievode rodičov lebo inak si neviem vysvetliť také nízke hodnotenie. No teraz k môjmu názoru - scenáristi, režisér a Garry Shandling tu vycucali potenciál sci-fi komédie do sucha PLUS zanietený "detektív" Goodman na stope mimozemštana. Netreba sa veľmi rozpisovať, treba len mrknúť na torrenty, stiahnuť titulky a pozrieť si to. ()

Pythonator

Bzučící penis je fakt síla. Nesympatický herec to celé bohužel trochu shazuje. Taková Krásná mimozemšťanka je asi o dost zábavnější, už proto, že vás oblaží pohledem na půvabnou Kim. Tady ovšem není moc co k vidění a vtipem to zrovna nějak moc nesrší. ()