Incantesimo

Itálie, 1998

Delia Boccardo, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini, Giuliana Calandra, Stefano Davanzati, Alessio Boni, Marco Quaglia, Barbara Livi, Manfredi Aliquo, Angela Goodwin, Mark Shannon, Daniela Poggi (více)

Série(8)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (8)

Okouzlení I (1998) (S01) odpad!

První a zřejmě i poslední věc na ČSFD, která mě donutila, abych u níc zkopíroval stejný komentář ke každé řadě. "Vždy když jsem viděl při nočním brouzdání na internetu v TV nápis Incantesimo 1, 2, 3 .... 946 tak mě bylo jasné, že když to nepřepnu, tak do tří minut usnu batolecím spánkem. Takže jsem honem hledal ovladač, abych odvrátil zkázu." ()

Okouzlení II (1998) (S02) odpad!

Vždy když jsem viděl při nočním brouzdání na internetu v TV nápis Incantesimo 1, 2, 3 .... 946 tak mě bylo jasné, že když to nepřepnu, tak do tří minut usnu batolecím spánkem. Takže jsem honem hledal ovladač, abych odvrátil zkázu. ()

Okouzlení III (2000) (S03) odpad!

Okouzlení IV (2001) (S04) odpad!

Okouzlení V (2002) (S05) odpad!

Okouzlení VI (2003) (S06) odpad!

Okouzlení VII (2004) (S07) odpad!

Okouzlení VIII (2005) (S08) odpad!