Deníky červených střevíčků

• USA Red Shoe Diaries (více)
Drama / Romantický / Erotický
USA, 1992, 66x30 min

David Duchovny, Rubi Zack, Christina Fulton, Audie England, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Margaret Cho, Elina Madison, Lisa Arturo, Arroyn Lloyd (více)

Tento seriál byl uváděn v polovině 90. let na TV NOVA. Jelikož se jednalo o erotický seriál, tak byl vysílán v nočním čase. Každý díl byl plný sexuální posedlosti, erotické fantazie, čisté lásky a tajné vášně. (duklak2)

klerik

Tiež tak celkom nechápem v čom je problém. Je to presne to, čo to má byť a vystriedalo sa tam pár zaujímavých hercov a herečiek. Stačí si uvedomiť, aký je rozdiel medzi Zalmanom Kingom a Larry Flyntom a budete spokojní... ()

Pishin odpad!

Za teenage let po pulnoci v sobotu na nove - ocekavani velke - dostal jsem nehaoraznou nudu a ani nic nebylo videt :-/ ()

sta

Opět seriál, který nechápu - vzrušující to není (víc vzrůšo je i Pobřežní hlídka), tak proč to autoři stvořili? ()

MartinNDL odpad!

Je to k smíchu, když pomyslím na to, že jsem si nastavoval jako malej klučina kazety, aby se mi nahrály tyhle rádoby erotický sračky jako Deníky červených střevíčků. Ani si nevzpomínám, jestli jsem potom u toho masturboval, protože když se na to dneska dívám, tak si řikám, že to ani snad nemůže nikoho vzrušovat. Snad jen blázny do Akt X. ()

Martin741 odpad!

David Duchovny s kultovych X files sa rozhodol natocit nieco do sexu ..... no a vysledok nestoji za peachu, ale za hovno. 0 % ()

shantim

V televizi to běželo, když mi bylo osmnáct a já jen čekal, kdy se na obrazovce objeví pěkné kočky v sexuálním rozpoležení. Moc erotiky tam ale nebylo a čekání bylo úmorné jako příběhy samotné. ()

xaver odpad!

Ta erotika byla spíš k smíchu. Jaksi jsem nepochopil, co tím režiséř sledovali. Snad se ukájeli při natáčení, ale z diváka udělali pitomce. ()

Paity

Pamatuju si hlavně Foxe Muldera, který se v tomhgle angažoval, kdo by to do něj byl řekl... a dnes už řádí v Californication. ()

Schuldiner odpad!

V pubertě sem to samozřejmě sledoval :-) Ale zas tak moc mě to nebavilo. Tedy, vzpomínám, že téměř vůbec.. Ale stejně sem to sledoval..:-) ()