Wee-O feat. Morgan Karr - Fighting For (Tiësto Edit)

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Nizozemsko / Německo, 2015, 3:13 min

LuiCJ

Trinásta skladba z albumu Club Life: Volume Four New York City sa na oficiálny kanál vydavateľstva SPINNIN’ RECORDS dostala v roku 2015 aj spolu s videoklipom. Ten ma, popravde, sklamal. Ani samotná big roomová pesnička od nemeckého hudobníka Wee-Oa a speváka Morgana Karra sa mi nepáči. Ide taktiež aj o ďalšiu skladbu z albumu, ktorú editoval známy holandský DJ a hudobník Tiësto. Na samotnej pesničke mi veľmi nesedia tie prechody medzi skôr veselším spevom a temnejším dropom. Vôbec sa to nehodí. Štruktúra je tiež presne taká, aká sa dá očakávať od priemernej big roomovej skladby. Melódia je tiež nič moc. Videoklip podobne ako skladba - slabota. Z kinematografického hľadiska fajn, no príbeh a potom aj celé spracovanie, neviem. Prišlo mi to tiež trochu ako reklama na produkty značky Adidas, nakoľko ich hlavná postava (boxer Tyron) malá takmer po celý čas oblečené a vo videoklipe sa tiež objavovali aj ďalšie viackrát. Príbeh sa snaží o akúsi romantickú zápletku, no vyzerá len ako len ďalší priemerný výtvor od holandského vydavateľstva. Čo sa mi na druhej strane páčilo, bol strih a to najmä v scénach, kde boxer trénuje. Boli dobre zosynchronizované s hudbou a dobre natočené. ()