Série(2) / Epizody(15)

Univerzitní studentka z New Yorku si přivydělává jako domina a přesvědčí svého nejlepšího kamaráda ze střední, který je gay, aby jí dělal asistenta. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (13)

BONDING (2019)

Ako na hojdačke. Niektoré epizódy boli ozaj vydarené, niektoré nestáli vôbec za nič. Predposledná epizóda bola asi zo všetkých najlepšia, ale inak sľubný úvod sa od tretej do spomínanej predposlednej epizódy niekam vytratil. Samostatnou kapitolou je nepochybne skvelá hudba, za tú by si seriál zaslúžil absolutórium. Herecké výkony boli biedne, Netflix sa samozrejme držal svojich rasistických zásad a biela bondýnka ktorá navšteuje spolu s Tiff školu je úplne blbá, všetci úchylaci sú muži bielej farby pleti a homosexuáli sú úplným vzorom dokonalosti. Na to sme si už na Netflixe zvykli, aj keď zvyknúť si na xenofóbiu a predsudky sa asi nedá. Herecké výkony boli sotva priemerné, ale celkovo sa jednalo o celkom dobrú jednohubku z relatívne málo známeho prostredia. ()

Staří přátelé, nová jména (2019) (S01E01)

Ako pilot na pobavenie stačilo, prekvapila výborne zvolená hudba. Keďže je to z produkcie Netflixu je vysoký predpoklad že okrem bieleho homosexuála budú aj všetci zákazníci dominy menom Mya biely, pretože je to z produkcie rasistov z Netflixu. V komentároch k celému seriálu som postrehol jeden, ktorý celý seriál vystihol. Dlhšie epizódy by boli vyslovene trápne. ()

Pete Shy (2019) (S01E02)

Podstatne úbohejšie ako pilot, narážok na sexizmus, zrušenie patriarchátu a podobných sračiek bolo príliš a tentokrát bola vtipná asi tak posledná minúta. Výhodou sú krátke epizódy. Ktovie, možna sa v budúcnosti dočkáme prémiového obsahu od Netflixu, kde spoja úchylákov z Bondingu s tými z Big Mouth a ocikávať zákazníkov bude násťročný Matthew... ()

Minulost nemáme vždycky za sebou (2019) (S01E03)

Epizóda v podstate iba o tom, ako si Pete a Mya zaspomínali na školské časy s rasistickou poznámkou o tom, ako biely študenti hrali portorikáncou, keďže ide o film z produkcie liberálnych rasistov z Netflixu. Opäť epizódu ako tak zachraňuje, tentokrát ani nie príliš vtipná, záverečná scéna o dohode Petea a jeho spolubývajúceho. ()

Pojďme na věc (2019) (S01E04)

Netflix pokračuje v prílišnej snahe všade a za každú cenu vopchať homosexuálov a rovnako tak úchylky považovať za niečo prirodzené. To je jediné čo tento seriál dokáže. V podstate v tomto príbehu iba liberálny Netflix dáva za pravdu ľuďom, ktorý si z nich uťahujú že ich snahou je nasilu homosexualitu a rovnako tak perverzné správanie ľudí označovať za niečo úplne prirodzené. Naozaj si nespomeniem na seriál z ich produkcie, v ktorom by sa objavila heterosexuálna fungujúca rodina, ktorých je na celom svete nepochybne najviac. Priemerné herecké výkony, stagnujúci príbeh iba zvýrazňujú mizériu tohto seriálu, ktorý v pilotnej epizóde dokázal celkom zaujať prostredím, ktoré sa vymykalo filmovým štandartom a ktorý mal potenciál dosiahnuť podstatne lepšiu odozvu a osloviť širšie spektrum divákov a trochu nazrieť do sveta ľudí, ktorý svojim spôsobom patria na okraj spoločnosti a nie je to ich vlastná voľba. ()

Dvojité rande (2019) (S01E05)

Musím súhlasiť s doposiaľ jediným komentárom, ktorý tu bol pridaný. Akýkoľvek humor sa vytratil a sú z toho kratučké nezáživné epizódy, ako tak to zachráni rande Tiff s Dougom do ktorého zasiahne Rolf, ale úvod bol podstatne lepší a v súčasnosti nechápem vyše 70% pre túto epizódu a priklaňám sa skôr k hodnoteniu užívateľa Kushina, aj keď možno aj tých 40% je štedrých... ()

Tučňáci (2019) (S01E06)

Úvod s tučniakmi a rovnako tak vystúpenie Petea-Cartera v show pre komikov by boli aj na plný počet, prednáška Tiff pred študentmi skôr odpad, ale ten nerozdávam na počkanie, tak urobím kompromis a bude to za dve hviezdičky. Akože čo Vám povedia potom, keď Vás vyhodia z Tallibanu - "Zabi sa?" ma rozosmialo doteraz v seriály asi najviac, škoda nezvládnutého prejavu Tiff a tým pádom tentokrát výnimočne skvelého úvodu a trápneho záveru epizódy. ()

Do lesa (2019) (S01E07)

Ani moje 4 * nepomohli záverečnej časti dostať sa trochu nahor čo sa týka percent. Celkom dôstojný záver, humorný s trochou napätia a doplnený o výbornú hudbu dal zabudnúť na niektoré slabšie epizódy a seriál tak zanechal relatívne dôstojný dojem. ()

Série 2 (2021) (S02)

Zaujímavo vypracovaný vzťah medzi Petrom a Mayov, prostredie už v porovnaní z prvou sériou nie je tak vtipné a je to viac menej taká romanca z perverzného prostredia ktorá poteší najmä tým že epizódy sú tak krátke. Fascinuje ma potreba ľudí vkladať časti komentárov po anglicky, pripadajú si zrejme potom strašne vzdelaný. To niekto absolvuje jednu dvojhodinovú prednášku v nemčine a skúšku na výške z cudzieho jazyka má za A a nenaparuje sa komentármi vo fašističtine...hold, next generation... ()

Nanci (2021) (S02E05)

Taká epizódka o tom ako sa jeden tlstý vorvaň nie a nie urobiť...mohol by som to napísať aj v angličtine aby to akože vyznelo coolovu pre generáciu hipsterov, ale tie zimné semestre cudzích jazykov a psychológie ma nejako nebavia. ()

Ztracené vajíčko (2021) (S02E06)

O jednu viac by bolo možné v pohode udeliť ale globálne otepľovanie to zabilo...po feminizme v predchádzajúcej sračkovej epizóde ďalší liberálny fanatický stereotyp na rovnakej úrovni ako keď nácek z Malacek číta Mein Kampf. ()

Nahoře i dole (2021) (S02E07)

Vďaka Carterovmu záverečnému vystúpeniu vysoké hodnotenie, ale ešte predtým liberálny fanatici z Netflixu kompenzovali svoj pocit mennejcennosti tým že do rozhovorou dvoch úchylákov pochopiteľne vtiahli Bibliu. Ešte keby tam nabehla Gretka v kostýme dominy ako bičuje zástupcov OECD bolo by to za 5*... ()

Svolení (2021) (S02E08)

May rozhodne nie je jediným mladým sebavedomým dievčaťom ktoré zistilo že skôr sa uživí ako prostitútka ako získa vysokoškolský titul...v každom prípade veľmi zaujímavo zvládnuté vzťahy medzi postavami. ()