tomik99

Vlastně by se na to i dobře dívalo, kdyby vyškrtly všechny dětské postavy, které stejnak nefungují. Potenciál na alespoň důstojnou zápletku to má, ale bojím se, že se budeme točit neustále v kruzích s naprosto nezáživnými, otravnými a nekoukatelnými postavami... ()

Doomcourier

Nevím, co se stalo, ale tahle epizoda byla oproti minulé kvalitou úplně někde jinde. Až na úvodní "akci" to mělo super atmosféru a těch 45 minut ubíhalo tak akorát. Pokud to takhle bude pokračovat, tak z TWD:WB by nemusel být až takový propadák, jak se po první sérii zdálo. ()

kenkaku

OK. Linie machna: něco se děje, méně se žvaní, ale ty její halucino-výjevy jsou tragédie. Její linie je nejzajímavější. Linie pichna: hnus. Užvaněnej hnus. Naprosto nuda. Linie guma: novinka… sice vůbec nepamatuju, kde se vzal, tu se vzal u někoho v autě, ale alespoň je to zajímavé. A kde je linie manchester? Mimochodem opět si nevybavuju jak to s nim dopadlo minule. ()

Najt

Tenhle díl byl taky dobrý, ale to toulání po občanské republice, podplukovnice a jejich území to mě doslova irituje, tak nesympatická ženská... Fuj... Takže to pro mě nebylo tak záživné. Ale neco mi říká, ze to bude ješte masakr. Z twd world beyond se stane vynikající seriál, který klidně mohl pokračovat, a který má přehnaně nízký hodnocení, jen proto, že vsichni namlsaní z twd seriálu čekali zázraky. Přitom propracovanost světa je zde mnohem lepší a reálnější než v obou twdeckach dohromady. Trošku paradox ()

• Během jízdy autem hraje píseň „Trouble No More“ od The Allman Brothers Band. (Duoscop)