Andy odhalí Laurie rodinné tajemství, než se dostane na veřejnost. (Apple TV+)

LachtanShows

Michelle Dockery jsem neznal až do letošních Gentlemanů a třebaže tam se mi moc nepozdávala, tak tady se mi dost líbí jak ona sama, tak i její herecký výkon. O Chrisově nekonečném charismatu se ani nemusím zmiňovat! ()

Radko

Apel na úprimnosť. Vždy, v každom momente. Je to správne? Jeden veľký kostlivec vylezie z almary, menší popri ňom. Klamal otec i syn. Rodičia odstavení od práce. Syn prilepený na násilnej videohre. Nuž a neboli by sme v Amerike, ak by do toho nevstúpili všetkého znalí právnici a psychiatri. Hlavné je zdržať sa verejne zdieľaných emócií. Aj ich náznaku. ()

castor

Obhájkyně žádá kamenné výrazy, prostě žádné emoce. Podle zákona v Massachusetts je nezletilý obviněný z vraždy prvního stupně souzený jako dospělý. I tak to celé (nejen skrze presumpci neviny) vypadá na základě jednoho otisku prstu (jaksi) zvláštně. Plná soudní síň, dotěrní novináři. To nikdo nepohlíží na to, co to udělá s mladým životem? Vychází najevo, že oběť své spolužáky šikanovala, Andy navíc odkrývá podstatný kus své minulosti. U setkání s odbornicí na genetiku na povrch vycházejí další skutečnosti. Detektivka Pam Duffy udělá vstřícný krok a Laurie možná na malý moment (přirozeně) zapochybuje. ()

kenkaku odpad!

Rozvleklý odpad, který se jen děje v krajinách okolo a přitom neposune jádro série - Jákobův případ - naprosto nikam. Z celé epizody má nějakou relevantni hodnotu max 5 minut. ()

KukulienkaHO

Epizóda veľmi dobrá, len už to nie je tak úderné, ako predchádzajúce časti. Hlavne kvôli tomu, že sledujeme iba vysporiadavanie sa rodiny s udalosťami, ktoré nastali. K žiadnemu ďalšiemu odhaleniu alebo zamotaniu deja nedochádza. Ani sme sa nedozvedeli nič o noži, ktorý sa našiel na konci 2. epizódy. ()