Emily (Sophie Thurling) je žena, která před třemi roky porazila rakovinu. Její nejlepší kamarádka Nina (Lorin Kauffeld) se bojí, že znovu onemocní, a proto naplánuje víkendový pobyt. Šestice kamarádek se vydává na víkend do venkovského rekreačního domu. Odříznuty od zbytku světa brzy zjistí, že obyvatelé jsou znepokojivá individua, která terorizují a ponižují návštěvníky. Zároveň v domě straší paranormální monstrum vnímané jako muž bez tváře, které přátele tlačí až na hranice jejich možností. (JasonCZ)

pornogrind

WTF??? Tak popravdě se ani těm odpadovým hodnocením v tomhle případě nedivím. Připadne mi, že scénárista a režisér James Di Martino při psaní scénáře a točení filmu byl evidentně na drogách a zákonitě si tak musí připadat i divák při sledování tohoto filmu. Chvilkama mi to připadalo jako komedie(hlavně ze začátku) pak se to zase tváří strašně vážně(useknutý hlavy atd.). Je to prostě takový nevyvážený a chaotický. Škoda, že samotnej Faceless Man nedostal tolik prostoru protože byl celkem vyvedenej. Jako celek se to opravdu těžko hodnotí. Určitě tu ale je pár pasáží(scén) co se povedlo a pochválit musím i hudební složku filmu. Hodnotím slabšími 2hvězdami. Že bych to ale někomu doporučil i třeba jako experiment to asi ne. ()

• Po skončení závěrečných titulků následuje ještě jedna scéna. (pornogrind)