Ve službě

• Velká Británie Line of Duty (více)

Aaron Eckhart svádí neúprosný závod s časem v hlavní roli tohoto výbušného akčního thrilleru. Aby dosáhl svého vykoupení, vydává se zdiskreditovaný policista Frank Penny (Aaron Eckhart) na nebezpečnou misi s cílem vypátrat unesenou dceru náčelníka policie (Giancarlo Esposito). Její už tak mizivé šance na přežití rázem vezmou za své, když Penny udělá fatální chybu a zabije zvráceného únosce, jediné vodítko k odhalení místa, kde se dívka nachází. Poté, co se k němu připojí ambiciózní reportérka Ava (Courtney Eatonová), která zajišťuje živý přenos z pátrání, se rozpoutá hotové peklo, neboť na scénu přichází bratr mrtvého únosce (Ben McKenzie), lačnící po krvavé pomstě. (HBO Europe)

Sa.sa

Kvalitní film na který je radost se podívat až na ten konec, ale ten se dal čekat... Ať žije Internet... ()

Zaks

Fajn akčné béčko. Oceňujem nápad využiť online svet pre vysielanie práce policajta live. Dobre fungovali aj strety dvoch odlišných svetov. Policajt - stará škola, všetko sa snaží riešiť tradične. Youtuberka - žije v online svete využívajúc pri svojom koníčku moderné elektronické pomôcky z čínskych e-shopov. Ich vzájomné vtipné slovné prekáračky vhodne dopĺňali a odľahčovali akčný príbeh. Problém bol však niekedy v tom, že som sa smial aj pri situáciách, kedy to autori naopak mysleli vážne. Ale dej sa svižne posúva dopredu, niet miesto pre nudu, čas rýchlo plynie a mne sa to na jedno pozretie páčilo. ()

adam31 odpad!

Tak taký hnoj som už dávno nevidel!!! Je až neuveriteľné, do čoho sú amíci ochotní vraziť prachy. Veď aj inteligenčne postihnutí, by vedeli napísať múdrejší scenár. Sledovanie tohto hnoja je strata takmer 100 minút života! Nájsť v dnešnej blbej dobe, aspoň trochu nadpriemerný thriller, je zázrak, no filmov, horších ako hnoj, je viac, ako toho hnoja! Malo by sa zaviesť aj mínusové hodnotenie, takže toto "veľdielo" má mojich - 100%!!!!!!! ()

satannas

Béčko? Ne. Osobně bych řadil někde k céčku či ještě dál. Hlavně díky totální nelogice celého příběhu. Vcelku sympatickej polda si vezme ke spolupráci na vyšetření případu únosu dcery svého kolegy pipinu s nezničitelnou kamerou, která vše živě přenáší přes net, takže pokud si únosce zapne živé vysílání, je celkem slušně v obraze kde se jeho pronásledovatelé nacházejí, hlavní televizní stanice je v extázi z nové geniální reportérky, zbytek policejního sboru je mimo mísu i když má všechno v přímém přenosu před nosem a hlavně sem tam pokus o nějaký vtip či vtipné odlehčení NESNESITELNÉHO napětí je víceméně trapárna. Ztráta času. ()

Matrix44 odpad!

Strašné dialógy, otrasná kamera a naozaj hrozný scénar. "Elektrický" Fiat 500 má po prevrátení výfuk! Americký policajti si myslia, že keď si dá zločinec vyrobiť falošné doklady, tak v nich uvedie pravú adresu! Pri streľbe zo samopalu občas vychádza len zvuk, ale niekedy aj guľky! Pri prestrelke na 2m sa nie je možné trafiť do policajta ktorý je hlavný hrdina! Digitálne efekty výbuchu a požiaru na úrovni 7 ročného dieťaťa, čo si natáča stop motion video :) ()

MikeJay

Nejsem žádný odborník. Normální spotřebitel, který kouká na filmy, aby se pobavil, odpočinul si. Tenhle film mě pobavil víc než většina pětihvězdičkových mega filmů. ()

pornohavo

Film plný napätia, ale aj nezmyslov. Ak si nebudete všímať chyby a nezmyselné situácie ktoré sú sem tam extrémne viditeľné tak sa zabavíte 😉 ()

PORTER44

Ježiši to byla hrozná slátanina ,se divím že jsem to vydžel do konce,jak mohl ten polda celou dobu mít u sebe tu mladou reportérku ,která mu tam jen fňukala a pletla se mu, že jí jednu nevrazil,ten padouch byl taky dobrej najednou se tam přiřítil a začal kropit policajty samopalem alespoň nějaká akce jinak bych to nedal. ()