The Blackwell Ghost 3

Filmař se vydává na cestu za prozkoumáním nového strašidelného domu a bere s sebou kamery, aby zdokumentoval, co se v něm děje. (mikki089)

B3n

Vyšetrovanie domu, v ktorom straší a v ktorom býval pred 50-imi rokmi so svojou rodinou sériový vrah. Niektoré obete mal ukryté v dome. Po rozhovore so synom vraha dostane chlapík povolenie natáčať na niekoľko nocí. Niečo búcha uprostred noci na dvere ako šialené, chlapík sedí zamyslený v kresle a počúva to. Táto časť sa mi zdala o niečo dynamickejšia ako ostatné. Stále to však nemá parametre filmu, je to formát vhodnejší pre youtube. Found footage / dokumentárny horor je môj obľúbený žáner, tak je hodnotenie lepšie, ako by dal fanúšik iných žánrov. Krv tu nie je žiadna, maximálne tak 50-ročné škvrny zaschnutej krvi na sekere, použitej k vražde v roku 1972. Sériu pozerám podľa toho, ako som našiel filmy, takže nie po poradí, ale týmto dielom si ma získala, takže si to možno pozriem ako podmaz niekedy ešte raz. Ak potrebujete k precíteniu filmu striekajúcu krv, vyhnite sa tomuto filmu. ()