Kamala s Brunem zkoumají zdroj jejích nových schopností, čímž se začne nebezpečné dobrodružství. (Disney+)

drackula

Konečne to chytilo trošku švih, lebo potom rozporuplnom úvode, som sa musel do druhej epizódy trošku nútiť. Teenage ladenie z toho kričí a je logické, že to nesadne každému. Mne sa ale stále páči farebnosť a iskra ktorú to mám. A samozrejme zaujímavé je aj kultúrne zasadenie. 70% Disney plus ()

warrenur

Tento diel uz neponukol ani len chytlavu pesnicku, ci nejake nekorektne stereotypne azijske joke-y :D. Cringe like hell a hlupucky scenarik. Tato epizoda potvrdila, ze sa jedna o zalezitost pre nastrocne publikum. My ostatni si tu neprideme prakticky na nic. Niekomu mozno parodia na vzdusne zamky, bollywood, ci len poblaznene "mlade masko" ucarovalo. :) . Pre mna vsak strata casu a posledny diel. ()

Mr.Baboon

Na MCU jsem vyrůstal, Marvel pořád miluju - jak MCU, tak komiksy. Ale na seriál Ms. Marvel se fakt těžce nechytám. A to jsem si její komiksy vlastně docela užil. Chápu, že když je mi čtvrtstoletí, tak už dávno nejsem cílovka a je asi dobře, že se skrze toto snaží přilákat i mladší fanoušky a další etnika. Ale na mě tohle prostě už nefunguje. Mám i pocit, že se tu akorát čím dál víc tlačí politika na úkor příběhu. A to mě už fakt nebaví. Jo a změna Kamaliných schopností mě taky sere. - 40% za vizuál, fajn CGI a protože je Iman sympaťačka. ()

Nevka

Bude krásné sledovat, jak moc některé lidi bude vytáčet prvních 20 minut. Celou dobu jsem se potutelně usmíval a představoval si, kolika jedincům z té přeslazené teen linky asi rupne cévka (za předpokladu, že je před zapnutím epizody neodpálí už Disney+ kategorie „Oslavujeme černošské příběhy"). Ale zpátky k věci. Hlavní dějová linka se nám pomalu rozbíhá a schopnosti dostávají konečně nějaký rozumný rozměr. Neříkám, že jsem z nich nějak extra nadšený, ale oproti minulé epizodě mají nějaké rozumné opodstatnění a „tvar". Zatímco posledně kolem sebe Kamala máchala náhodnou hroudou energie, tady už člověk tuší, co se to sakra děje. Celkově mě pak baví hlavně snaha o vytvoření další mytologie, která principiálně připomíná třeba deset prstenů z Shang-Chiho. A pokud této linky dostaneme mnohem více, nebudu se zlobit. Rezervy tam pořád jsou, ale Ms. Marvel je zatím solidní žánrovka. ()

DragonnCZ

Opět nářez jako minule! S minutáží si opravdu dávají, že nám Disney solí pomalu hodinový epky a takhle se mi to líbí. Spousta času na prokreslování postav, spousta času využívat vše potřebné a konec, kdy Kamala zachraňovala kluka padajícího s meštity byl úžasný, a konečně se Marvel vrací k tomu, jak mají superhrdinové fungovat. A samotný závěr? WTF. Tohle bude mega super. Dnešní epizoda 8,5/10 ()

• Otec Kamaly (Mohan Kapur) se zmíní, že rodina pochází z Karáčí. Ze stejného města pochází i herečka Iman Vellani (Kamala Khan). Jedná se o největší město Pákistánu. (Karlosik_4)