Epizody(16)

Seriál z malebné vesnice vypráví s laskavým humorem a nadhledem o veterinářce Lucii Boučkové (Tereza Kostková), která na malé vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama se však jednoho dne ocitne před volbou, kdy se musí správně rozhodnout mezi dvěma muži, aby našla pravou lásku a zajistila šťastnou budoucnost pro sebe a svého syna Filipa (Filip Antonio). (TV Prima)

Recenze uživatele Jansuper k tomuto seriálu (3)

Hvězdy nad hlavou (2021)

Epizody zvlášť, sem už pak ani nehodnotil, seru už na hodnocení samotných epizod seriálu, původně seriál působil nudně a zdlouhavě, ale nakonec se z toho vyklubal, opravdu zdařilý český seriál, v krásným prostředí vesnice a venkova, tu sledujeme opravdu krásné dění, sledujeme tady vlastně několik příběhu které se odehrávají v té vesnici, v každém díle, minimálně něco pro zasmátí, je neuvěřitelné jak tento seriál dokázaly udělat pestrý, krom toho sledujeme také prostě život na vesnici, skutečně příjemná hudba, krásné příjemné prostředí, simpatické postavy, pár zvratů, je tu i dost romantiky, které tu je nejvíc od poloviny tohoto seriálu, a poslední epizoda, opravdu konec jako v pohádce, kde vidíme jak plno věcí dopadlo, či nějaká rozuzlení, a seriál má opravdu krásnou příjemnou atmosféru,   jediné co tomu seriálu vytýkám, a taky je to důvod proč sem nedal plný počet hvězd, je to, že sám nechápu proč, seriál působil trochu zdlouhavě a neutíkal tak rychle, a to samotné epizody taky, byly trochu zdlouhavé a neutíkali tak rychle, a upřímně nevím zda bych se na to celé někdy znova kouknul, ale i tak opravdu jeden z nejzdařenějších českých seriálu podle mě, je to celkově velmi hezké, a to sem se eště nezmínil, o opravdu dějově a scénáristycky velmi propracovaném příběhu, ději a scénáři ()

Rozhodnutí (2021) (E01)

Jak bych to vlastně řekl, mě se tento první díl docela líbil, řekl sem si že to bude hezký seriál z vesnice, mělo to děj, hlavu a patu, občas sranda, občas romantika, a pár nezapomenutelných hlášek a hezké lokace, a hodně se mi tam líbila ta mládež, ta mládež tam byla dobrá a dělala to o něco zajímavější ()

Oslava (2021) (E02) odpad!

Je mi  to líto, první díl působil tak že to bude jednoduchý příjemný zábavný seriál z krásného prostředí jakési vesnice, první díl za něco stál a bavil ale u druhého dílu sem se tak nudil a dělo se tam takové hovno že sem tento díl ani nedokukal, tak sem to prozatím s tím to seriálem vzdal, někdy třeba eště kouknu dál, třeba příští díly budou zase o něco lepší, ale tento druhý díl fakt zklamání a je to škoda nebyl to špatný nápad tento seriál, z příjemného prostředí vesnice, první díl vypadal že ten seriál bude docela dobrý ()