Money Machine

WUTEN

Masová střelba v Las Vegas v roce 2017 kterou začal Stephen Paddock si vyžádala 60 mrtvých a 867 zraněných. V tomto případu byla řada nejasností ze strany místní police a nedostatek důkazu které měli být v čas předloženy. Pochybení ze strany policie která jednoznačně mohla Paddocka zastavit už během jeho střelby. Nepohodlné záběry a řada na první pohled chyb jsou v tomto paktu ovlivněny tzv.neviditelnou chlupatou rukou trhu. V Las Vegas prachy nesmrdí a jediný kdo bude smrdět budete vy když vám dojdou peníze, potom Adios Amigos! Je to směs ekonomických zájmu a politických. Ty politické jsou spojeny s volbami a ty ekonomické jsou spojeny se společnostmi které vlastní kasina a které sponzorují některé volební kandidáty. Volební kandidát si chce udržet moc a potřebuje na kampaň peníze na které dostane od sponzorů. Sponzoři které vlastní tyto kasína si chtějí udržet návštěvnost a peníze které tam přitečou, tudíž nemají zájem v negativní reklamě a rozdmýchávání kriminality a nebezpečnosti v cestování do Las Vegas. Musí za každou cenu udržet pozitivní povědomí o tomto místě. Jediný kdo nám dává nějaký důvěryhodnější obrázek o motivu Paddocka , je jeho bratr Eric. Je to komplexní dokument který se dívá na příčiny a důsledky né tolik o psychologii masového střelce ale spíše záměrné nedbalosti policejního vyšetřování a úzce propojené vztahy mezi těmi, kdo vládne Las Vegasu ekonomicky a kdo si chce udržet politickou moc. ()