sadsammy

To je pecka! Tenhle snímek mě fakt vyrazil dech. Téma sice není nové, ale podali to tak krásně a propracované, že se furt tomu divím. SPOILER. Tady vlastně jde o sex a pašování mladých krásných holek, do jedný z kterých se zamiloval hlavní hrdina když si s ni náhodně seznámil přes nějakou mobilní appku. KONEC. Bylo to natočeno v období lockdownu a prý byly využitý jen záběry z kamer počítače a mobilů. Téma jak jsem zmínila docela otřepaná, viděla jsem pár podobných filmů, ale tady oni to fakt dobré předvedli a to za dob karantény dokázali natočit něco takového. Nevím pokud bych se měla vyjadřovat na dané téma, je sice jasně, že je to děsný vědět, že doposud existuje urputné zneužití holek a také i kluků a hlavně je to, že to může existovat deset let jak v daném snímku a nikdo nemá ani šajnu o tom. Strašný to je. Ještě bych měla také podotknout příbuzného hlavní postavy, který je velký frajer a zároveň dobrý hacker, krásně to ukazuje jak rychle se může nějaký genius dostat do tvého počítače a taky dostat i všechna hesla. Já nevím jak to funguje, nechám to na tí, kteří tomu rozumí víc. Ale dobrý film to určitě je a řekla bych, že držel mě chvílemi v napěti. Takže rozhodně doporučuji. ()