Boba Fett: Zákon podsvětí

• USA The Book of Boba Fett (více)

Epizody(7)

Boba Fett (Temuera Morrison), který už není nájemným lovcem, objevuje na Tatooinu své nové já po boku Fennec Shand (Ming-Na Wen). (Disney+)

Motinski

Boba Fett nebol postava ktorá si podľa mňa zaslúžila vlastný seriál a v prvých epizódach sa mi to potvrdilo lebo som si k nemu musel dlho hľadať cestu. A to sa dá povedať vlastne aj o všetkom ostatnom. Tatooine je málo pútavá planéta nato aby sme väčšinu času boli iba na nej. Všetko čo Star Wars svet ponúka tu absentuje, celý dej je nezáživný, nudný a zbytočne naťahovaný. Návrat Manda, Baby Yodu atď bol iba na efekt aby fanúšikom ruzbušilo srdce, no nezabralo to na mňa. Obi-Wan nedopadol dobre ale určite ma viac bavil ajkeď mal scenár postavený na hlavu. Ani raz som tu nemal to klasické serialové nutkanie kedy koniec epizody nastajlujú tak že chcete v momente vidieť ďalšiu. Aspoň finále bolo super. Prehľadné, akčné a dobre natočené, no čo z toho keď ku postavám nič necíte a je vám jedno či prežijú. Mandalorian je oproti tomuto inde 4/10 ()

3DD!3

Čistokrevný Star Wars western, kde si tvůrci tak trochu dělají co chtějí a jsou pro fan servis ochotní obětovat konzistenci základního příběhu. Boba je plný flashbacků, na dva díly klidně odskočí odvyprávět co je s nejnovějším Skywalkerovým žákem a demoluje Tatoine ve stylu Godzilla vs Kong Kong. Dobře se na to kouká, ale Star Wars mají navíc. ()

liskam

Já vlastně ani nevím, proč hodnotím tenhle seriál takhle vysoko. prvních pár dílů mi přišlo naprosto zbytečných a trapných. Dalších pár dílů se kecalo, strašilo, chodilo a znovu kecalo posledních pár dílů bylo v celku akčních, ale zase se pro změnu chovali postavy naprosto dementně. Malej Mistr Yoda mě občas nebetyčně sere, občas totálně baví.... Takže já v podstatě vlastně ani nevím. možná je to prostředí do kterého je seriál zasazenej, možná je to časová linka kterou v rámci Star Wars tento seriál (s mandalorianem) "okupuje".... Možná je to ten potenciál který by z těchto začátků mohl vzniknout. Nevím... ale 3* se mi prostě dávat nechtějí. Takže pálím 4 kusy a 77% a vnitřně cítím že trochu nadhodnocuji. Ať vás provází síla přátelé! ()

DJ_bart

Perfect crossover doesn't exi- ..... Spíš než regulérní seriál o legendárním námezdním lovci s prvky neo-westernu ze starý školy je 'The Book of Boba Fett' výkladní skříň všeho, co studio Disney v rámci Star Wars franšízy vlastní. Ale ono to ani kupodivu nevadí, protože Temuera Morrison si svůj herecký comeback do role tohoto ikonickýho antihrdiny náramně užil – a já si to užil s ním. ()

Lacike

Za mňa rovnaká tragédia ako Mandalorian. Skvelá technická stránka, sem tam cool akčná scéna alebo cameo nejakej známej postavy, ale hlavné postavy sú mrtvolné rovnako ako ten svet v ktorom sa to odohráva. A je úplne jedno, či sa jedná o nové postavy alebo postavy známe z filmov. Ich príbeh je absolútne nezaujímavý. Boba Fett okrem cool kostýmu nemá čo ponúknuť. Sklame aj meditujúci Luke v totálne zbytočnom cameu. Čakám, že v nejakom ďalšom seriály bude celá epizóda s ním o tom jak sa snaží vysrať. Toto fakt nemá ani štipku Star Wars atmosféry. Ešte vyskúšam seriál o Obi-Wanovi, ale moje očakávania sú nulové, ak to bude robiť rovnaká neschopná zberba ako toto. Disney úplne zničil Star Wars a to som sa pred dávnymi rokmi v preďalekej galaxii mohol zblázniť od radosti pri predstave hraných seriálov zo Star Wars sveta. 4/10. ()

• Robert Rodriguez dabuje starostu Moka Shaizu, Ithoriana, který má na starosti Mos Espa. Ithoriani mluví mnohovrstevným jazykem pomocí ústy na obou stranách krku, což vyžaduje, aby starosta měl na sobě překladač. (Veskoslav)
  • Jangova loď je hlídkové a útočné plavidlo třídy Firespray-31, zkráceně Interceptor třídy Firespray, postavená v loděnicích planety Kuat. (Veskoslav)

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

23.09.2023

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023