To My Star - Season 1

(série)
Jižní Korea, 2021, 2 h 11 min (Minutáž: 12–18 min)

Režie:

Hwang Da-Seul

Scénář:

Young Park

Epizody(9)

Ignacia

Nádherná BL série z J. Korey. Sympatičtí herci to oba zahráli výborně, obzvlášť milá postava je upřímný a přátelský Kang Seo Joon, který se jen tak nevzdává ani v profesním ani v osobním životě, a i přes různé překážky si jde za svým. Kamera bezva, zajímavé záběry, obzvlášť krásné scény s vařením nebo třeba narozeninová párty doma - úplná diskoška, že má člověk pocit, že tam je. Soundtrack je také velmi povedený. Vedlejší postavy jsou zajímavé, více budou rozvedeny ve 2. sérii, která je možná ještě lepší než tato (fakt to jde!). Velmi jsem si tento seriál užila, hned několikrát. Krátkou stopáž sice preferuji, however, tady mi to bylo skoro líto, ale druhá série už má dvojnásobnou a máme se nač těšit. 5. epizoda 3:45 - Že by seriál zasponzoroval Kozel? Haha. Spíš Korejcům ani nestálo to logo za skrytí, protože tu značku tam téměř nikdo nezná. Každopádně, jistě milá hospoda! ()

• Ve dvou scénách lze na ulici v Soulu spatřit velký reklamní poutač s logem a nápisem Velkopopovický Kozel. (emkon)