Učiteľ bojových umení žije život iba okolo "KUMITE", preto sa mu rozpadá manželstvo a vzniká priestor na trénovanie nového žiaka. Prvým výberom žiaka bol sklamaný, druhý pokus bol však úspešný. Po ťažkom tréningu sa jeho žiak účastní súťaže "WORLD CHAMPIONSHIP OF FREE FIGHTING", kde ho pripraví o život Chong Lee (Bolo Yeung). Učiteľov nový priateľ sa stáva alkohol, kým opäť nenachádza svoju česť a zmysel života. Sám začne trénovať, aby sa mohol postaviť voči Chong Leemu. V boji na život a smrť. (brutale)

Trinculo

Tenhle film jsem prvně viděl kdysi na táboře na one správné a exkluzivní video kopii. Moje vzpomínky na něj byly poněkud mlhavé, což jsem přikladal věku, prostředí a kvalitě snímku. Nebyly až zas tak mlhavé :D Film je to dosti zmatený ... nejvtipnější byli ti ukázkově zlí pankáči, kterým se dostalo opilého výprasku a Bolo s kobrou na hlavě a stejně tak manželka, která si po rozvodu uděsně polepší. Hvězdička je z nostalgie. ()

montel

Před deseti lety byl mistr Kai (Yasuaki Kurata) šampiónem ve volném stylu a v současné době hledá žáka, kterého by vycvičil ve svého nástupce. Takovým studentem se nakonec stává mladý Ryu (Simon Yam), který se dostane až do finále. Zde ovšem tvrdě narazí na úřadujícího šampióna Chang Leeho (Bolo Yeung), který nakonec Rya usmrtí. Zdrcený mistr Kai se poté začne utápět v depresích a alkoholu až do chvíle, kdy jej jeho bývalý učitel přemluví, aby opět začal trénovat a sám se postavil v dalším turnaji velmi zákeřnému Leemu...Bolo Yeung je ten důvod proč film mnozí přirovnávají ke Krvavému sportu. Tento film ale zdaleka takových kvalit nedosahuje. Scénář není tak špatný, ovšem herci jsou víc než hrozní. K tomu se přidává hrozný střih a hodně špatná choreografie bojových scén. Bolo Yeung je ale i tady ve svých 43 letech k sežrání. 40% ()

heroin88

Pre veľa ludí iba napodobnina Krvaveho Sportu , ale ja staviam tieto dva filmy na rovnakú úroveň. Bolo rovnako dobrý ako V Bloodsport. ()