Nebezpečné pády (1994)

Takové lepší béčko. Především díky hlavní dvojici a občas originální akci.

Lovec žraloků (2001)

K tomuhle filmu si dám jenom krátkou poznámku. Zpráva pro mě - film jsem viděl, podruhé už se dívat nemusím.

Vzpoura na lodi Bounty (1935)

Ve své době šlo určitě o obrovský hit. O tom svědčí herecká účast, oskary, tržby... V dnešní době už vidíme jen lehce nadprůměrný film. Herecké výkony odpovídají tehdejší době, často je patrné zejména přehrávání, místy hraničící až s patetickým herectvím. Naštěstí příběh funguje dodnes a i díky tomu film stojí za vidění. Jde o solidní klasiku.

Velký šéf (1969)

Dnes už klasická francouzská komedie plná falešných hasičů a policistů. Nejlepší scény jsou ale až ve finále, před tím je to moc natahované. Zvlášt začátek je už dneska dost trapný, pak to ale stojí za vidění.

Superpolicajti z Miami (1985)

Tahle komedie nám na podnose servíruje zlatá 80tá léta. Na pohled čistá velkoměsta, bikiny, příjemná muzika, limuzíny, prosluněné pláže... A navíc v hlavních rolích nejznámější italská filmová dvojka. Tahle komedie využila naplno všechny tyhle faktory. Netřeba přemýšlet, jenom se v pohodě dívat. Pokud máte rádi tenhle typ komedií tak je to super oddychovka.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Před X lety to někde dávaly, nevim teda už na jakym kanále. Každopádně sem to docela žral. Stovky japonců, který se pokoušely postoupit dál a dál. Byly tam vynikající disciplíny...vyrážení dveří, z nichž některý tam byly napevno, skákání po kamenech na vodě, z nichž některý se propadaly a další a další geniální disciplíny. Vždycky dál prošlo jenom pár co měli mrtě štěstí. Každopádně děsná prdel.

Hitlerovi muži (1996) (seriál)

Dokument jak má být - zajímavý, poučný a realistický...

Santa kdo? (2000) (TV film)

Taková americká vánoční komedie, příště se radši místo těhlech novejch slátanin kouknu na Sám doma.

Mercury (1998)

Určitě v tom byl dobrý potenciál, ale vylezl z toho jenom takový slabý čaj... Bruce Willis mi sedí spíš v roli nějakého akčnáka, ale tady mi fakt neseděl. Film je sice trochu zajímavý, ale po většinu času je to zase jenom nuda. Pár slabších honiček to prostě nezachrání... Nejlepších bylo prvních 5 minut.