Lick the Star (1998)

Smysl tohoto filmu mi naprosto uniká, ale hezká hudba.

Temnota (2002) odpad!

Nezajímavý. Vůbec jsem se nebála, ani se mi nezrychlil tlukot srdce.. Nuda..

Stepfordské paničky (2004)

Nápad dobrý, průměrný. Ale posledních 20 minut jsem prospala. Moc mě to nezaujalo a nemyslím si, že se na to někdy budu dívat znova.

Zmije (1994) (seriál)

Jako malá jsem musela vidět každý díl. Hodnotím tedy 4 a to za minulost...

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Když jsm to viděla poprvé, hodnotila jsem *. Ovšem teď, když už jsem to viděla podruhý, tak jsem se skvěle bavila, všemi těmi hláškami a skvělou parodií.. Opravuji na ****.

Hříšný tanec (1987)

Může se dát filmu, který jsem viděla snad už 20x něco horšího než 5 hvězdiček? Není to o ději a příběhu ani o dialozích. Ty taneční čísla a hudba je bezkonkureční a nikdy se neomrzí.

Dr. House (2004) (seriál)

Další a další série díly už tak trochu omrzí.... Sníženo na 4 hvězdičky a skoro už to sahá ke 3.... V televizi přestávám sledovat.. Update: takže jsem viděla další 2 díly a snižuju na 3 * .... Strašný a to jsem měla House fakt dost ráda.

Hvězdný prach (2007)

Zajímavý nápad s vesnicí Zeď, někdo vždy překročí hranici a vydá se do zakázaného a obávaného místa. Trošku drsnější pohádka, když si vemu ty průhledný mrtvoly a čarodějnice a naproti tomu spadlá hvězda, krásná Yvaine a láska, která všechno překoná..

Vratné lahve (2007)

Po tomto filmu jsem si tak řekla, no a takhle dopadnu taky... Pravdivé, laskavé a přesto humorné. Takové typy komedií jsou to pravé ořechové. Velice vydařený film a dialogy: Helenko, já jsem vítací typ. No to si poslechni, co je to vítací typ. Teorii si na to vymyslel. Vítací typ, to je chlap, kterej se se svou ženou rád vítá. Těší se na ní v práci a když přijde domů, tak volá na prahu: "Tak mě tady zase máš, ženo!" Ovšem, aby bylo vítání musí bejt napřed loučení. No vono to je daleko jednodušší, Helenko, víš? On přesluhoval ve škole, protože mohl ve sborovně tokat s užvaněnou Ptáčkovou v přiléhavém svetříčku. A já jsem s ní učila, takže vím, co je to za krávu. / My mužský se taky strašně rádi líbáme, ale když potom to nepokračuje dál, rozumíš? Tak nás z toho strašně bolej ty... Co? Srdce. A kolik máš těch srdcí? Dvě.

Once (2007)

Moje teta tvrdí, že to nemá děj. Pro mě velice povedený film, který děj má! Akorát to není žádná akční blbost ani typická romantická americká kravina. Křehká, jemná a zranitelná romantika. K tomu navíc úchvatná hudba. The Frames mám moc ráda. Velice jsem oceníla, že konec je takový, jaký je, že si dají dohromady vlastní životy. Dost lidí to nechápe. Zamilovaní můžou bejt lidi do spoustu lidí, je spoustu typů lásky a ne vždy spolu hned musí něco mít.. Může je spojovat úplně něco jiného... Hudba, přátelství... I to je láska..