Loft (2010)

Taková žánrová jednohubka, ale velice chutná a výživná. Nejdřív jsem dal trojku, ale tak dlouho mi to strašilo v hlavě, že jsem musel přidat.

Nymfomanka, část II. (2013)

S odstupem hodnotím jako celek a musím dát pět hvězd. Jde o skutečné opus magnum, výsostně filmové dílo, náročné pro tvůrce i pro diváka, které ubližuje i baví. Snad najdu někdy odvahu podívat se i na prodlouženou režisérskou verzi.

Nymfomanka, část I. (2013)

Topaz (1969)

Je to hodně nehitchcockovské, ale dost mě to bavilo. Zajímavá je účast francouzských herců.

Příběh kmotra (2013)

Trochu jako Mafiáni od Scorseseho a trochu jako Lepší zítřek od Woo, ale samozřejmě o dost slabší. Na naše poměry je to ovšem solidní thriller. Nízké hodnocení dávám za manipulaci nedávné historie a snahu (úspěšnou) svézt se na vlně "politici a veksláci nám všechno rozkradli a obyčejní lidi jsou na tom pořád hůř", se kterou zásadně nesouhlasím.

Zamini (2013)

Velice vtipné ve stylu seriálu Jistě, pane ministře. Bohužel se tu ale pořád opakuje totéž , což byl asi záměr aby se tím zdůraznila nesmylnost byrokratických postupů, ale v této stopáži je už toho trochu moc.

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Pořád jsem čekal až se to rozjede a díval jsem se na hodinky, no a pak už byl konečně konec. Spousta zbytečných scén. Je to nuda, bohužel.

Bobule (2008)

Je to sice taková ta Morava pro Pražáky - něco jako rezervace plná ožralých strýců. Ale jinak solidní komedie, která nic moc neřeší, není dlouhá a není nudná. Film je to jednoduchý bez vyšších ambicí, což je v tomto případě jedině dobře.

Monstrum z galaxie Arkana (1981)

Bohužel mi to nepřišlo ani vtipné ani děsivé ani erotické. Doporučuji pouze jako studijní materiál.