Hříšné noci (1997)

Opět se mi nevyplatilo těšit se na nějaký film. Ničím mě to nezaujalo, děj byl snadno předvídatelný, prostě nic moc. Hvězda navíc za závěrečnou scénu, škoda že s největší pravděpodobností s dublérem.

Kuky se vrací (2010)

Jedním slovem - nádherné. A drobné genderové rýpnutí - proč tam kromě maminky nevystupuje žádná ženská postava? Vždyť v lese musí být kupa ženských bohyněk :)

Zuřivé slunce, bouřlivé nebe (2009)

Neuvěřitelně dlouhý a pro mě těžko pochopitelný až absolutně nepochopený (zejména závěr) snímek. Krásná kamera, ale často mi záběry přišly jako až onanistické ukájení "hle, teď vytvářím velké umění, dělám předlouhý záběr na něco, co dává smysl jen mně"..

Feministický porno číčy (2010)

Sexuálně pozitivní feministický manifest proklamující rozličné sexuální (ne)orientace a genderová vyjádření. Never Enough Pussy!

Děcka jsou v pohodě (2010)

Asi jsem moc poznamenaná svým studiem (glbtq studies), ale tenhle film mi prostě nesedl. Milý pokus o zobrazení nového typu rodiny, ale moc stereotypních představ a "mainstreamu". Škoda..

Kajínek (2010) odpad!

Otřesné, ani jsem nebyla schopná dokoukat to do konce. Napodobování amerického stylu a neuvěřitelně neuvěřitelné herecké výkony. odpad

Králova řeč (2010)

Asi jsem měla přehnaná očekávání. Herecké výkony bezesporu výtečné, ale jinak mě to ničím extra neuchvátilo.

Štamgast (1987)

O dost lepší než Factotum. Krásné zobrazení barů, chlastu a povalečů, jen mi tam bohužel trochu chyběl sex a dostihy.. A mimochodem - Rourke byl docela fešák, než si obličej napíchal botoxem.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Vydržela jsem koukat a celkem obstojně se bavit až do konce, což se mi u nových českých pohádek nestává. Jinak ale nic nového pod sluncem, až moc mi to připomínalo jiné, dnes už klasické, pohádky. Co peklo schvátí, to už nenavrátí!