Evil Bong (2006)

Pro všechny kdo mají rádi a baví se u „huličských, zhulených“ filmů přímo povinnost. Pokud nemáte k danému tématu kladný vztah ... zvolte radši jiný film. Já se pobavil a už se těším až si zítra dám Evil Bong II: King Bong.

Bláznivá vychovatelka (1995)

Solidní oddechovka. Nikde nic, projel jsem programy - na STV1 jsem podle ukázek usoudil, že se nudit nebudu a povedlo se. Beverly D'Angelo si tu roli asi dost užívala a já zase jí ... byla prostě skvělá. Její péče byla fakt jedinečná vůbec se těm dětem nedivím, že si ji tak oblíbily. :D Ani ten „happy end“ nakonec nevadil. Tempo, zábava i výkony tak akorát.

Můj nejhorší týden (2008) (seriál)

Vůbec mi to nesedlo. Jen ze zvědavosti jsem protrpěl cca 2,5 dílu trapného vykrádání různých rodinných komedií a sitcomů, Samova nehorázně stupidního chování ... o hereckém „výkonu“? Kyle Bornheimera nemluvě. Opravdu mě to špíš otrávilo než pobavilo.

Nezlobte mimozemšťany (2008) odpad!

Mám za to, že když dávám tomuto amatérskému paskvilu hodnocení „odpad“ tak tím urážím pár docela dobrých filmů ... něco tak stupidního si žádá a definuje zcela novou kategorii.

Tajuplný ostrov (2005) (TV film)

Právě jsem to dokoukal na STV1. Nic extra, ale když se dokážete kochat exotickým prostředím a třeba jako já i Gábinkou Anwarů (s tou bych moc rád ztroskotal na nějakém ostrově) :-P tak snáze rozdýcháte ty strašlivě amatérské triky a lehce dementní scénář. Ideální film když chcete „něco“ pustit menším dětem aby od nich byl klid ...

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Tento paskvil je dokonalou definicí pojmu „odpad“. Jediné co na tom snad může zaujmout je obsazení „hvězdami“ Céčkové produkce. Nejvíc mi nesedí rok 2006 tipnul bych si spíš na 1986 :) úplně jsem pocítil závan „předrevolučního“ videa.

The Devil's Tomb (2009)

Kde je ta „elitní jednotka žoldáků“ - já viděl jen partu neschopných zoufalců. Mnohokrát (ale lépe) použitý motiv padlého anděla tentokráte pro změnu přimraženého ruku v ruce s hloupým scenářem, příšernou režií a uděsným „hereckým“ výkonem všech zůčastněných se dá akceptovat snad jen jako návod jak natočit ve skladišti lacinou střílečku na poďobané zombíky. Bohužel jsem se nechal zblbnout hereckým obsazením od Perlmana bych už nic extra nečekal, ale Cuba G. hodně zklamal. Doufám, že tohle nebude počátkem úpadku jeho kariéry (edit po pár letech ... ano trefil jsem to od té doby co film to tragická role).

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film)

Laciné až komické ... kategorie C- a to jsem v dobrém rozmaru. Námět je ideální tak pro Rodokaps. S pořádným rozpočtem a solidními herci v adekvátním prostředí by se z toho možná dal udělat průměrný film. Bohužel to co tahle partička nýmandů předvádí musí být urážkou i pro velmi nenáročného diváka. Nahnat někam do štěrkovny partu obtloustlých umouněnců a nechat je „hrát si na indiány“ toť opravdu směšné, no a když se k tomu přidají použité „triky“ snad až zoufalé. Vyšpekovaná a jako vždy nesympatická Shannen Doherty jen završila tragédii. Režisér i scénárista by měli změnit zaměstnání - tyhle losery strčí do kapsy i sám „mistr hrůzy“ Uwe Boll.

Mrtví jako já (2009)

Coby fanoušek seriálu nejsem nijak nadšen. To, že se Mandy Patinkin stejně jako v Myšlenkách zločince „vypaří“ mě nepotěšilo ovšem přeobsazení Daisy bych neváhal označit za tragédii. Zaznamenal jsem rovnež úbytek ironických hlášek a absenci nějaké zajímavější zápletky. Přechod z Der Waffle House do nóbl restaurace, rozvážka na „kosení“ v limuzíně a mejdánky poživačného šéfa na výsledném dojmu také zrovna nepřidaly. Přezevšechno jsem rád i takto okleštěnou partičku viděl. Jediným pozitivem je tedy prostor pro další dříve upozaděné postavy seriálu.

Svědomí Denisy Klánové (2009) (TV film)

Hloupá, tendenční a hodně nadsazená bajka tak typická pro „kreativního“ investigativního novináře. Autor se zřejmě nechal inspirovat někde v Palermu nebo Moskvě kde by mě na tom nic nepřekvapilo. Jen čekám kdy tento paskvil začne obhajovat klasický tupý Novák a bude plkat o tom jak Pepča Klímů skvěle „nastavil zrcadlo“ naši kruté společnosti a prohnilé politice.