Já, padouch (2010)

Příjemné, roztomilé, dojemné. I přes nějaká klišé (hned bylo jasno, že ke konci se z něj stane právoplatný taťka) se z tohoto animáku vyklubala pěkná podívaná. Pěkná špiónská hudba, 'tajné a tiché' akce, které končily nehorázným výbuchem hromady atomovek a tři malé, roztomilé holčičky. Základ dobrého dětského filmu. A byl jsem jediný, kdo v hlasu Vectora neslyšel Segela? Asi ztrácím sluch :D.

Úžasňákovi (2004)

Úžasná pohádka, úžasný animák. Čekám na den, kdy Pixar konečně zklame, ale ono se jim nějak nechce. Parádní atmosféra, dabing i samotné bitvy. Tento film zkrátka neomrzí, je totiž úžasný.

Megamysl (2010)

Perfektní pohádka o tom, kterak se zlý střetne s ještě zlejším a stane se z něj ten hodný. Plno skvělých hlášek, záběrů i celých scén (kdy naposledy jsme viděli šerm s pouličními lampami? :D). Navíc s dabingem od Ferrella a Pitta se to poslouchá jedna radost. A docela důležitý faktor je Magamindův hudební a módní vkus. Po Toy Story jednoznačně druhý animák roku.

Hellsing - Hellsing VII (2009) (epizoda)

Sedmička byla i přes Alucardovu nepřítomnost jedním z nejlepších dílů. Victorka nám vyrostla, otřepala se a konečně se stala tím, čím se měla stát. A neuvěřitelně brutální scény nechyběly ani v tomto díle. Znásilnění mrtvé (!!) matky malé Victorie nebo oko vypíchnuté vidličkou... Paráda. A až se v osmičce vrátí Alucard, to budou oči teprve lítat...