• Fantasy

Sedm samurajů (1954)

Jedna za to, že jsem u toho uklidila celý byt.

Český lev 2011 (2012) (pořad)

1* za tanec s projekcemi. Ta Bílá je tak neuvěřitelně hloupá paní, že jedině proto mohla kývnout na něco, na co absolutně nemá - to chichotání, ksichty, "já bych chtěla ještě říct..." a ječení, to fyzicky bolí :-((

Jindřich VIII. (2003) (TV film)

Ray Winstone se pro tuto roli narodil!! Kam se hrabe Janathan Rhys Meyers! (Zato Helena B. Carter vypadala jako vždy jako psychopatka přes všechnu péči maskérů, ta už by se taky mohla jít zahrabat). Vynikající. 85%

Samotáři (2000)

Pár trapných hlášek, útržkovité scénky bez kontextu, zhulený Macháček, hérečka Schneiderová, a co jako? Jediný, kdo tam něco předvede, je Trojan :-/ Jen za šanci pro něho a za pěknou kameru 2*.

Milionář z chatrče (2008)

Počkala jsem si tři roky, než jsem se k tomu avizivanému zázraku s osmi soškami dostala, a říkám si "cože?!?". O trochu lepší telenovela... Akademie se asi holt vždycky potřebuje sebedojmout a taky delegovat toleranci k multikulti, nebo já fakt nevím.

Odvážný Crusoe (2008) (seriál)

To si snad dělají legraci... Pátek (!) k Robinsonovi: "Četl jsi v dětství vůbec nějaký knížky?! Víš, co to znamená problém?" a po chvíli "Robinsone, dej mé smrti smysl." Sofistiko, to chce panáka.

William a Kate (2011) (TV film) odpad!

Jauuuuuvajs, z tohohle fakt bolely zuby! 10% za to, že se na "Willa", narozdíl od předlohy, dalo aspoň koukat. Brrrrrrrr.

Italský hřebec (1970) odpad!

Ach, tak pěkně to rošťáckou lyrikou na zasněženém hřišti začíná, a tak smutně to končí...