Transformers: Pomsta poražených (2009)

No tak už to mám za sebou a musím říct že mně Bay nezklamal.Akční podívaná jak se na Baye patří. Jednička je ale lepší i když závěrečná bytva u piramid byla skvělá je tohle pokračování pro mně horší. Dávám 80%

Hrůza v Connecticutu (2009)

Podle skutečné události.? Hm co se v té Americe neděje. Né na mně to nezabralo ale já stím počítal. 40%

Andělé a démoni (2009)

Dívatelné a ztravitelné né nemastné a neslané. Hodně dělá skvělá hudba a spádovost filmu 80%.

Poslední dům nalevo (2009)

Konečně dal někdo těm záporákům na prdel !!!! Hustá atmosféra a drsní rodiče,kteří si jdou za svím a tak to má být že :-) 80%

Stáhni mě do pekla (2009)

No tak to byla sakra lahůdka pro moje oči a uši ! Film přesně dělaný pro moje gusto, směsice všeho dobrého co mně baví. Já za sebe mohu jen doporučit. 95%

Terminator Salvation (2009)

Jsem zastánce dvou dílů a to jsou 1 a 2, ale asi se nenašel nikdo kdo by očekával že T. Salvation bude lepší. Není. Je to ale dobrý film (díl slabší )-svým Cameronovím předchůdcům. T. vzpoura strojů je pro mně nejslabší! Mé konečné hodn.75-80%.

Sloní muž (1980)

Pro mně nejlepší film D. Lynche.

Ed Wood (1994)

Ed Wood není můj šálek kávy,ale špatný film to není pro mně 70%

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Souhlas ze Sidym! Trapné! Já jsem zastánce Vetřelců 1,2,3 a když šla do kin 4 těšil jsem se, ale po zhlédnutí jsem byl zklamán jak nikdy před tím! Inovatívné, exotické? Největší chyba!! Jean-Pierre Jeunet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dvě hvězdy za??? ani nevím proč jsem je dal. :-(

Zjizvená tvář (1983)

Jsem unešen!!! Za poslední dobu jeden z nejlepších filmů! Al Pacino v roli Tony Montany vynikající. On je opravdu gangster!100%