Zvuky temna (1977)

Solidní mystery thriller se skvěle gradující atmosférou nejistoty a strachu. Dobrý a napínavý příběh, který skvěle vtáhne do děje. 75 %

Krvavý les (1982) odpad!

OMG ! Co to bylo ? Rozjezd byl slušnej o tom žádná, sice žádná díra do světa, ale slušnej rozjezd jo. Maniak s kudlou, pěkný lesy, i trocha atmosféry ... ale pak ... k maniakovi se přidali duchové, u kterých si člověk nebyl jist jestli jsou dobrý a nebo zlý, k tomu se začala zvyšovat demence postav a asi i scénáře, když přičtu dementní hlášky, tak vlastně nevím proč jsem vydržel do konce. Možná proto abych viděl jak tahle blbost skončí a můžu říct že skončila jako většina těchhle hovadin naprosto očekávaně. 5 %

Havraní Tanec (1993) odpad!

Naprosto zbytečný, nezáživný a nudný film. Vraždící démon se začal projevovat až ke konci a tak jsem celou dobu koukal na partu trapáků co se snaží jednu holku zbavit rozumu, ale to je tak všechno. A v tomhle filmu dostala logika opravdu tvrdý direkt. 10 %

Hranice smrti (2007)

Dost blbá zabijácká slátanina, co ničím nepřekvapila, koukat se na to dalo, ale chyběla atmosféra a vlastně vůbec všechno. Jediný co bylo potěšitelný, byl fakt, že s krví se nešetřilo, ale to je asi tak všechno. Podprůměr žánru. 39 %

Cizí oči (1981)

Nijak překvapivý a ničím výjmečný film. Nicméně atmosféra je celkem solidní, záporák je správně nesympatický a nakonec vše dobře dopadne. Škoda jen, že vraha jsme znali už od začátku a logika taky nebyla nejsilnější stránkou filmu. 60 %

Zavržená duše (1988)

Celkem solidní "ďábelský" horor. Herecké výkony jsou obstojné a věrohodné, atmosféra je solidní a ačkoliv triků není mnoho, jsou dobře a uvěřitelně provedené. To se bohužel mění u finálového souboje, kdy se objevuje "Zavržený" , obluda je moc gumová a místo strachu vyvolává akorát tak smích ... finální souboj je trochu moc krátký a film trošku zabíjí. Celkově průměr. 60 %

Mumie žije (1993) odpad!

Oživlá mumie běhá po Egyptě a mele hovadiny, k tomu mu sekunduje turistka, která mele taky hovadiny ... A to je vše . Opravdu. 97 minut ukrutného žvanění o ničem, chybí triky, atmosféra, scénář, herecké výkony, prostě všechno. O horor se nejedná ani náhodou, tohle je maximálně slabý dobrodružný film pro děcka. Kdybych se 97 minut díval na vypnutou televizu, udělal bych lépe. 5 %

Strýček Sam (1996)

Něco jako Maniac Cop, jen s tím rozdílem, že tady je místo vraždícího poldy, vraždící voják ... Jo a taky je to o dost horší, trapnější a blbější a samozřejmně zbytečnější ... Když přidám katastrofální český dabing, je to opravdu lahůdka. 15 %

Pomsta netvora (1955)

Celkem obstojné sci-fi béčko, které rozhodně nezaujme atmosférou, ale je to celkem sranda a rybí muž má vcelku solidní kostým a je tak trošku "uvěřitelný" ... Pecka to rozhodně není, ale nudit jsem se taky nenudil. 62 %

Vraždící bestie (1959)

Dost slabý pokus o sci-fi horor se zvířaty. Zřejmě pejsci, tragicky namaskovaní, ohrožují skupinku tragicky hrajících, nebo spíš nehrajících herců. Nízký rozpočet je na filmu dost znát, protože se film odehrává prakticky ve dvou místnostech a nějakým dvorečku. Charaktery postav jsou neuvěřitelně klišovité, hodný vědec, zlý vědec, hodná vědkyně, odvážný kapitán, černošský námořník (který samozřejmě zemře jako první) ... atd. Prostě nic bez čeho bych nepřežil. Sranda to celkem je, ale opravdu jen na jedinné shlédnutí. 19 %