Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál) odpad!

Tahle manipulace vám neklapne. Takto brutálně nadhodnotit ještě před premiérou v TV, to je jen čistý brainwashing. Lidi nejsou blbý a budou hodnotit dle svého.

Život podle Václava Havla (2014) (TV film) odpad!

Globalistický slouha Havel, celý život jen šaškem a ochlastou. Levičácký miláček nadnárodních elit, který hlásal jejich ideu jednoho globálního světa bez hranic. Vize prezentující Havel vidíme dnes v praxi při stále trvající invazi davů ekonomických migrantů, lačnících nás vychovávat ve jménu islámu. Taková Francie, Rakousko, Itálie, Německo a Británie jsou zářným příkladem postupného kolapsu západní civilizace (našeho způsobu života).

Holky pod zámkem (2015) (pořad) odpad!

Stejně jako u série "Uzamčený svět" jde o obyčejný pokus podlézavého vyvolávání soucitu a citového vydírání. Jasně, všechny jsou přece nevinné. :DD Až na opravdu velmi velmi velmi světlé výjimky si za to, že sedí za katrem, mohou výhradně samy.

Uzamčený svět (2017) (seriál) odpad!

Stejně jako u série "Holky pod zámkem" jde o obyčejný pokus podlézavého vyvolávání soucitu a citového vydírání. Fňukání maníků, jak se jim stýská po rodině a jak je to v base hrozný, mě nechává totálně chladným. Jasně, všichni jsou přece nevinní. :DD Až na opravdu velmi velmi velmi světlé výjimky si za to, že sedí za katrem, mohou výhradně sami. A je jedno, jestli něco provedli za volantem nebo někde jinde a jinak (třeba pod vlivem chlastu). Tak o co jde ? Už tak se v base mají, jak si ve většině případů ani nezaslouží. Jede autem jak hovado - potkávám takové na silnici denodenně - a zabije člověka. Co jako čeká ? Že mu bude odpuštěno, ikdyž zabil třeba tatínka nebo maminku od několika dětí ?

Crash (2004) odpad!

Nelogická ideologická slátanina, poplatná dnešní hysterické a totálně rasově korektní době, která svou skladbou připomíná známou pohádku o pejskovi a kočičce, jak kuchtí dort.

Rapl - Útulek doktora Knechta (2019) (epizoda) odpad!

Slavní detektivové vyhodnotí, že doktor kódovaně volá "zvěřinou" SOS a oni za ním pošlou samotnou Slepičkovou ?? A ten útěk podezřelého z nemocnice byl jako do prdele co ? Proč ta ostraha nestála před dvěřmi od jeho pokoje, ale o 20 metrů dál ? A nebyl náhodou připoutaný k lůžku pouty ? Slavní detektivové vědí, že nějakým kanálem lze dostat do basy k Željkovi mobil a nezajistili v base žádná speciální bezpečností opatření ? Ten si pak v base vytrvale telefonuje jak v call centru Vodafonu. Ten zátah na Draga u pingponga byla jedna velká komedie. Kuneš na na Dragovu gorilu amatérsky míří zezadu z 20 cm a stojí tam jak tvrdý Y ?? Tak jako vypadá zatýkání nebezpečného zabijáka ?

Rapl - Operace Ofsajd (2019) (epizoda)

Jedna hvězda za charisma Kuneše, zatím ! Pokud to tak ale půjde dál, zbývá už jen "odpad". Druhá řada tohoto seriálu je pro mě zklamání roku.

Zastavte temnotu (2018)

Tak, copak to tady máme ? Několik dřevěných masek, uškrceného kluka, pošahanou matku, vlky žeroucí vlastní mláďata, jednu starou indiánskou čarodějnici, psychopatického indiána s kulometem z Ramba, několik záběrů na nádhernou Aljašku, občasnou zmínku o jakési temnotě, další dvě ztracené a jaksi pozapomenuté děti a hlavně psychopatického veterána z Iráku, který asi navíc prodělal lobotomii a oblíbil si střelbu z luku alá Robin Hood, nebo opět Rambo ?? Pokud to všechno smícháme, tak nám z toho vypadne neskutečně blbá ptákovina, kterou by asi nedokázal vysvětlit ani sám režisér.

Big Legend (2018)

Vzhledem k zdejšímu nízkému hodnocení jsem nakonec příjemně překvapenej. Tady ty revenge-survival-creature filmy z temných a rozlehlých hvozdů mám moc rád. Je pravdou, že by to mohlo být akčnější, na druhou stranu ten pomalejší děj z toho dělá určitou temnou a atmosférickou záležitost.