Sám doma 3 (1997) odpad!

Viděl jsem to, když mi bylo 10let, a už tehdy mi to připadalo blbé.

Niku daruma (1998)

Docela slušné peklo na zemi. Z natáčení obyčejného porna se postupem času vyklube bondage a přes lehčí SM praktiky se rozvine ... až úplně. Přestože necudné partie jsou důsledně vykostičkovány, rozhodně tento pseudo-snuff film nedoporučuji pouštět rodičům či milé na schůzce - opravdu naturalisticky vypadající scény mrzačení by nejspíš nezvládli. Tři hvězdičky uděluji proto, že už dlouho mně nic tak nešokovalo, jak se to povedlo právě tomuto snímku. Opravdu nedoporučuji :-)

House of the Dead (2003)

Nehvězdičkuji. Film je opravdu špatný, akční scény mě nudily, příběh nulový, závěr pitomý. Ale pusťte si to s titulkami přeloženými automatickým translatorem a máte 90 minut neopakovatelné a k ničemu nepřipodobnitelné zábavy. Prostě nářez.

Redneck Zombies (1989)

Dobrá zábava, par výborných vtípků, ale na Toxic Avengera 4 (jehož jsem viděl následně) to opravdu nemá. Pěkné 3 hvězdičky,.

Porno Holocaust (1981)

Souhlas s DDT. Shrnutí - špatné porno, žádný holokaust.

Devátá brána (1999)

Četl jsem knižní předlohu (Dumasův klub od Arthura Peréz-Reverteho) a váhal jsem, zda stojí vůbec za to film shánět. Naštěstí jsem dal na doporučení známých a nakonec zjistil, že film je mnohem lepší než kniha. Z celkem křečovitě vytvořených 2 dějových linií v knize vznikla jedna sice přímočará, ale o to lepší filmová. A navíc, kdo by odolal takovému ďáblovi...