• Krátkometrážní

O Is for Orgasm (2012)

Jediný, co jsem z tohoto něčeho pochytil je to, že ta orgasmusová paní je strašně vychrtlá..

První podzim (2013)

I ten nejkrásnější diamant má vždy vadu, nic není dokonalé a to ani tento krátký film, který je skoro dotažený do konce. Jediné, co bych čekal lepšího by byla lepší animace obličeje, aby více seděla do okolní animace, jelikož, obličeje těchto dvou dětí mi do ní nesedli. A toto jest jediná vada na kráse, jinak dokonale pojaté a zpracované dílo. Vše navíc podtrhuje zajímavá hudba.

Beyblade (2001) (seriál)

Dránzre, rozdrť ho!

Princezna Mononoke (1997)

Rád žil bych v té době, kdy bůh lesa v lese sídlil a kdy božstva zvířecí sídlila tam také.. Sídlil bych tam s nimi.

Byzantium (2012)

Vypadal jsem jako vyoraná myš, když jsem toto dílo viděl. Nemohu říci, že jsem viděl něco, co překračuje kvalitu pomalu všech filmů, ale film mě bavil. Sice divadelní hru neznám (možná dobře, možná ne), ale film mě dozajista pohltil, jak už nápadem, že neexistuje žádný první upír, který šíří své upírství dál, tak i nehty a bratrstvím, toto určitě filmu nemohu zapřít a i příběh musím pochválit, který mistrně zvládl můj oblíbený Neil Jorden, z něho vždycky jsem jako svišť. A jako bonus beru hudbu, která je taková vážná, ale mě nadchla. Nevím, co se zde zdejším uživatelům nelíbilo, asi čekali další tradiční upírárnu se spoustou krve.

Hammer of the Gods (2013)

Tento komentář je jednoduše urážlivý, tak ho nečtěte.. Jednoduše průměrné, banda hlupáků se vydá s vůdcem hlupáku na procházku po horách a nechá se vyzabíjet až do jednoho. A tak se najde král. Teda pardon najde se podle toho, že je hloupej, nic nepochopí a zabije své dva bratry ze tří a toho, kterého by měl zabít nechá žít, i když mu všichni z jeho teplé bandy řeknou, že ho bratr nějak podvádí, ale on raději zabije pár nejlepších kamarádů z teplé bandy, aby pak zjistil, že jeho "bratr" je opravdu gaynius a hrál to na jinou stranu, a však stejně umřel, protože ho zabil bratr, bratra, toho nevlastního bratra, čili král.. (Jste zmatení? O to mi šlo!) Né, není to spoiler, tohel bylo předvídatelné.. (PS: Je normální, aby GAY Viking vláčel svého milence v obojku?) A o tom bratrovy, co je psychpat raději nic říkat nebudu..

Pí a jeho život (2012)

Nemohu upřít jisté kvality tohoto filmu, ke kterým beze sporu patří první a druhý příběh o stroskotání. Ale Suraj Sharma mi prostě první příběh jednoduše kazil. Jak jeho hereckými výkony, tak bohužel i občasným textem, který četl. Ale vše je krásně dokonáno a doplněno hezkou muzikou. Chvílemi jsem měl pocit, že se koukám na indického Forresta Gumpa..

Televizní noviny (1994) (pořad)

Když se chcete pobavit, tak je to jasná volba..

Skyfall (2012) odpad!

Tak hloupý film jsem dlouho neviděl, samé chyby, hlouposti a tak dále.. Takhle, že by se zachoval jeden z nejlepších protivníků na světě? Ale hovno, obří hovno! Takhle by se nezachoval žádný normální protivník, každý normální člověk by tam s tím vrtulníkem přiletěl a vybombardoval to tam a všichni by byly rozmetení na sračku.. Zklamání, možná tak dobrý béčkový film, ale tohle byl opravdu kentus, nic opravdu nic z toho nedávalo smysl a hlavní věc po, které šli? Na tu se prostě vykašleme to nikdo nepozná ať klidně info o agentech uniká dál.. Nevím jak vám dámy a pánové, ale mě to přišlo naprosto, ale naprosto hloupé a ještě k tomu nevýslovně ohrané..

Barbar (2009)

Mé nádherno. Toto dílo asi vzniklo hlavně pro mě?