• Rodinný
  • Romantický

Podnájemníci (1976) (TV film)

Opravdu prima film. Pro hodnocení nejvyšší mi ale překáží morální stránka. Jednak opět "nenápadná" propagace kouření a to dokonce u žen, což se mi hnusí. A za druhé - bydlení "na hromádce", což je možná momentálně moderní, ale stále to není ani správné ani moudré...

Lotta a vysněná cesta (2010) (TV film)

Film je trochu zvláštní... Ale obsahově tak trochu odpovídá dnešní realitě. Dá se říct moderní dívka (promiskuitní, s velkými sny, nezodpovědná) se svou vlastní ješitností nechá uvrtat na 42 dní coby pečovatelka do místního domova důchodců. Je to pro ni sice až odporné, ale stojí to mezi ní a velkým snem - stát se herečkou, takže zatne zuby.. . A samozřejmě během této doby přijde na to, jak jsou vztahy vzácné a cenné. Holt ji musíme akorát odpustit (dnes už asi všudypřítomné) sexuální scénu.

A Bride for Christmas (2012) (TV film)

Ano, vím že je film svým způsobem kýčovitý a dopředu je jasné co a jak... Přesto byl příjemný a měl několik nečekaných příjemných překvapení. Takže jako pohádce pro nedělní odpoledne si dovolím výjimečně malinko přidat.

Lupa je tlustý sklo (1984) (TV film)

To je tak pravdivé, až je to smutné... Přestože alespoň tady to zkončilo happyendem.

Láska na druhý pohled (1981)

Tak to je opravdu drsně zamotané :) A nakonec vcelku příjemné :) jen škoda, že to nepokračuje dál :)

Láska na druhém konci (2008)

Výjimečně příjemná romantická komedie. Trošku jiná, než na co jsme zvyklí, což je žádané a tudíž moc fajn! Někdy je fajn si odpočinout od reálu, aneb zasnít se i beze spánku :) Tohle se prostě povedlo...

Drahé tety a já (1974)

Klasická česká bláznivá komedie s fenomenálním Hrzánem.

Král ozvěny (1999) (TV film)

Když přivřu oči nad květinovou vílou, tak je docela osvěžující vidět úplně jinou, nápaditou, dětem pustitelnou pohádku. Palec nahoru!