Wild Steppe (2014)

Konečně cestopisný film, i když krátký, co má hlavu a patu. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.

Cave unicycling (2013)

Úsměvný film o dvou šílencích na jednokolce, co se prohánějí jeskyní. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.

Into the Mind (2013)

Pro mě rozporuplný snímek. Začátek natočen ve stylu videoklipu či reklamy. Střih až příliš rychlý, vizuál a kamera super. Bohužel střih nám jaksi rozsekal děj na kousky. Stopáž filmu bych zkrátil na polovinu. Titulky oč kráčí skoro žádné. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.

Timelapsy v Patagonii (2014)

Nádherná kamera a mraky. Vizuální jednohubka. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.

Mission Steeps (2014)

Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.

Interstellar (2014)

Naprosto brilantní. Najdou se zde určitě jisté zkratky či doslovné vysvětlení. Tenhle film má však vyšší LEVEL oproti ostatním sci-fi. Má famózní atmosféru, spoustu nezapomenutelných scén i humor. Tam, kde by mnohé filmy skončily a byly by dobré, tak tady se jde světelnými kroky ještě dál. Samozřejmě se film bude srovnávat s takovými filmy jako: 2001: Vesmírná odysea, Gravitace, Sunshine, Rudá planeta, Počátek, Apollo 13. Pro mě film roku 2014.

Divoké historky (2014)

Hned bych to přejmenoval na Drsné historky :) Skvěle jsem se bavil.

Chartúm (1966)

Film zařazený do festivalu 70mm filmů Krnov 13.4.2014.