• Krátkometrážní

Přežít svůj život (2010)

První polovinu jsem skoro vzdychala blahem, ale pak to (možná s rozlousknutím pointy) začalo ztrácet grády. Škoda.

Anyone But Me (2008) (seriál)

Ze začátku to vypadalo vlemi dobře, ale přešlo to v ukňouranou nudu. Zápletka působí banálně a poslední díl jsem málem ani nemohla dokoukat. Ale herci a téma zajímavé.

Pusinky (2007)

Překvapení je když si člověk vybere nějaký lehký český film, u kterého si uklidí pokoj a dočte knížku a místo toho vidí tohle. Nechápu tak nízké hodnocení. Pravda, komedie to zrovna není ale tím líp. K mému velkému údivu to nebylo vůbec hloupé. Naopak. Zajímavé, vtahující, příjemná hudba, herecké výkony, které jsem od hereček, které vídám v seriálech opravdu nečekala a některé opravdu zajímavé záběry. Příjemné příjemné příjemné překvapení.

Město bohů (2002)

Nádherná podívaná. Jen sem tam poněkud matoucí a nepřehledné, že jsem místy nevěděla kdo je kdo a možná právě proto to působilo tak chladně.

The Last Roll of the Dice (2010)

Jo, dobrý vtip. Líbilo se mi to moc, ale myslím že 2 hvězdy pro zfilmovaný vtip stačí ne?

Pavouk (2007)

Hehe hodně drsné, mňam.

Vezmi si mě (2008)

Vsutku roztomilé. U přebarvování kola fixou jsem nevěděla jestli mám z litosti brečet nebo se smát (smála jsem se :).

Úsměvem ke štěstí (2007)

Nejdřív to vypadalo slibně, přestože to zavánělo kýčem tak mi vůbec nevadily pitomé úsměvy ani infantilní zpívání a moc se mi to líbilo dokud nedošlo na trapné vysvětlování v závěru a potlesk při polibku, který to uplně zabil. Ale co, bavila jsem se :)

Vesmírná samota (2007)

Pointa pěkné, ale zpracování dost slabší. Zvlášť ta ,,kosmická'' hudba byla doslova nepříjemná. Škoda nápadu.