Bastardi (2010)

Film, který by měli vidět všichni povinně. Sprostých slov ženského pohlavního orgánu je tam sice požehnaně, ale je to tvrdá realita, před kterou se nemůžeme stále schovávat a říkat že je vše v pořádku. Řekl bych, že to bylo natočeno podle skutečné události, nikdo z těch gaunerů nemusel nic hrát, jejich asociální zjev hovořil za vše. Je to realita o tom, co se děje, když se problémy neřeší a spíše se více hledí na práva "dětí", kteří si můžou dělat a dovolit vše a nikdo na ně nesmí sáhnout a ani nedejbože cokoliv říct. Pryč jsou zlaté časy začátku devadesátých let, kdy učitel měl autoritu, mohl kdykoliv žáka srovnat dle svých zásad. Dnes se učitel bojí o místo, pokud si dovolí žáka napomenout, či zvýšit hlas. Dnes je naprosto normální vídat a číst o šikaně učitelů žáky, kdy si ti bastardi dovolí absolutně všechno, protože ví, že jim to projde.Držel jsem tomu učiteli palce a na konci filmu se dočkal alespoň částečné spravedlnosti!PS: mohl jich vyřídit takto nenápadně desítky víc, bylo by to pro společnost jenom dobré!

Kuky se vrací (2010) odpad!

Nehorázná zhovadilost,prostě Kaky.. Pan Svěrák už asi neví co by.. Možná pohádka pro děti do školky,ale jinak jako dílo propadák..