• Thriller

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Já si nemyslím, že by to byl nejhorší díl, naopak, jevilo se mi to jako svěží. Je vidět výborná režijní práce a práce s kamerou.

Nesnesitelná krutost (2003)

Povedená komedie, která ale ničím výjiměčným nezaujme. Jistě nadstandard, ale proti jiným Coenovským filmům neobstojí.

Hon na čarodějnice (1999) (TV film)

Kupodivu to byla docela legrace, takže jsem vydržel vzhůru skoro do jedné do rána. Sice jenom proto, abych "věděl jak ta blbost dopadne", ale i tak...

Casino (1995)

byl jsem trošku zklamán, moc se mi nelíbila Sharon Stone, a celkově byl příběh trochu míň zajímavý než u ostatních Scorseeseho filmů. A to tak, že jsem se nakonec už docela těšil na konec.

Rudí (1981)

Film se neubrani porovnani s filmy Olivera Stona, no a v tehle konfrontaci nemuze uspet. Ale na druhe strane jsem se vydrzel divat az nekdy skoro do jedne do rana...

Hadí oči (1998)

Solidni akcni film, v ramci zanru ujde. Gary Sinise jako hlavni parchant prehrava Nicholase Cage, ale o to tady nejde. Napeti se vyvolat podarilo, takze film splnil sve "poslani" ;o)

Král z Marvin Gardens (1972)

Ne vsechno v cem hraje Jack Nicholson musi byt zajimave. Pribeh se celou dobu nerozjel, film nemel co nabidnout.

Ropáci (1988) (studentský film)

Ocekavani tady zase jednou bylo vetsi nez asi melo. Zajimavy napad a vtipne vedeni pribehu. Ale v porovnani ze Zelenkovymi mystifikacemi prilis malo propracovane a ve finale i prilis mravokarne.

Chůva k pohledání (2000)

Minimum napeti, prakticky zadna herecka ani rezijni kvalita, hodne nerealne postavy. Dobre tak akorat na Primu.

Muži v černém (1997)

Zajimavy napad, par povedenych forku, nic vic.