Berlín, Berlín (2002) (seriál)

Wow! Společně s Doktorem z hor, Komisařem Rexem, Kobrou 11 a Poldama z Rosenheimu nejoblíbenější německy mluvící seriál :-D. Roztomilá Lole, komixy, (ne)šťastné lásky, animované scénky a Berlííííín!!!! Nic tam přeci nechybí!

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Kapor na torte :-D Vážení, na tohle jsem se prostě musela podívat - a viděla jsem všechny díly od začátku do konce :-D A dokonce jsem narazila na netu na vyjádřený tý cuchty zo Slovenska - to byl fakt gól :-D Pořad o vaření, který vůbec nebyl o vaření :-D Lidunka a její baketa...majn got!

Tmavomodrý svět (2001)

Úplně cítím atmosféru předválečných časů, nezkažené doby, dámy v šatech a pánové v oblecích za okny starých kaváren, kdy existovaly opravdové hodnoty. Vtáhne mne do ní hlavně dokonalá hudba od pana Ježka. Stačí zavřít oči a jste tam.

Panna nebo orel (2010)

Will Gluck si od Fired Up! polepšil, protože tohle je konečně teenagerovská komedie, která má hlavu a patu. Emma Stone je skvělá - oproti The House Bunny tady měla prostor předvést to co umí! Dobrá hudba, rychlost mluvení je snad ještě rychlejší než v Gilmore Girls :-D. Jo a Amanda Bynes je nějaká nateklá, ne?

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jako sorry, ale mě to vůbec nepřijde vtipný. Slátanina, která jde mimo mne.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Čekala jsem totální propadák, ale mile mě to překvapilo. I když je to celý takový zvláštní, ale jo...mě se to, až na ty zrzavý fakany, líbilo.