Hry lásky šálivé (1971)

Malý, velký film s nádhernou hudbou i pěkně modelovaným prostředím.Rozhodně stojí za kouknutí.

Boj sa skončí zajtra (1950)

Film jako takový je míň než psí prd. Ovšem obarvený notně na rudo. Ale to je jedno, taková doba už byla. Ovšem je veliká škoda, že byla neb je to v mnoha případech škoda materiálu. Na tom to projektu se od roku 1949, vozili tři zdatní režiséři a každý z nich se snažil z tohoto povinného balastu vytvořit něco co bude aspon trochu k světu. Jeden z nich to nakonec natočil a povedlo se?Ne! A mohlo se povést?Nemohlo!

Na mamuta! (2010)

Putování Mamuta, který na stará kolena musí podnikat absurdní cestu na rozšvenkané motorce. Nápad dobrej, občas zajímavé ale i dost nůďo. Podtrženo sečteno je to takový sterilní pseudodokument o lidských problémech : Nebaví mě.

Batman (1992) (seriál)

Perfektně temný, zajímavý, zábavný....no prostě dobrej Batman. Zvlášť první řada.

Kašlu na lásku (2003)

Vizuálně působivá komedie od které bych vůbec nečekal tak pěkný humor, kterým oplývala.Dobrý.

30 dní dlouhá noc (2007)

To bylo řečí a ono to nakonec neni až tak dobrý. Je to slušný ale jako bych to už někde párkrát viděl.

Posledná bosorka (1957)

Z historického hlediska velmi zajímavý film. Jen některé scény bych zkrátil. Občas docela pěkná nuda.

Marš na Drinu (1964)

Klasický starší válečnák o tom kterak srbové bojovala na řece Drinu. Sympatické postavičky a pěkné situace, mnohdy i vtipné.

Hořící sníh (1972)

Potešilo mě, že tento film, je oproti příbuzným filmům absolutně netendeční a v jistých situacích velmi naturalistický.