Láska nebeská (2003)

Krásná , inteligentní, vtipná podívaná snad pro každého diváka. Perfektní herecké obsazení. Perfektně natočené. Perfektní hudba. Perfektní děj. Působivé, dojemné, veselé, smutné, vtipné. Co více dodat než každému doporučit.

Den nezávislosti (1996)

V mém případě jednoznačná srdcová záležitost z dob mládí a tak bych nejraději dal 5 hvězdiček. Ano, je to naprosto americký film - láska, vlastenectví, přátelství, odvaha, obětování, atd...veškerá lidská superlativa ve finále působící velice naivně a lacině. Spoustu scén tam být nemuselo...Přesto v rámci žánru báječná podívaná, odpočinkový film, skvělé herecké obsazení...celkové zpracování filmu výborné. Viděl jsem moc krát, a zcela jistě se na to ještě podívám.

12 opic (1995)

Dle mého nejlepší herecký výkon Pitta, a Bruce je klasicky Bruce...o) Tento film patří mezi mé TOP 10, a je jedno kolikrát jsem ho viděl, pokaždé mě dostane. Pojetím a zpracováním je jedinečný...vlastně bych zde musel chválit vše. Velice težko bych na tomto filmu hledal chyby a ani bych se o to nechtěl snažit. Většinou hodnotím filmy čistě pocitově, a podle toho jakou stopu na mne zanechali. Více takovýchto filmů.