Eliška a Damián - Epizoda 2 (2023) (epizoda) odpad!

Tak jestli tohle není žádná tragédie, tak to vám stačí opravdu velmi málo - uzijte si to🤕

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Tak tahle sra.ka překonala vsechny dementní seriály posledni doby. Uz sama upoutávka, kterou na nás valili celé prázdniny, to nějak předznamenala, a hlavně byla podezřelá tim, jak se všichni navzájem chválili a pochlebovali si. Nepochybuji, že  si natáčení užívali. Skutečnost je po všech stránkách naprostý debakl. Styďte se, "umělci", kteří na tomto "veledíle" máte svůj podíl. "Prima jede" - kam, si každý dosadí sám!

Vzkaz (2008) (pořad)

Vzkaz Zdeňka Sternberga - velice inspirativní díl - důstojný, slušný, chytrý pán a přese všechno, co prožil - nezahořklý a co dokázal - skromný. Dnešní namachrovaní "zbohatlíci" by měli tento díl shlédnout povinně. Kdyby byl mladší, docela bych si ho dovedla představit jako prezidenta ČR - ale zřejmě by do toho, s dnešní garniturou státu, nešel. Škoda.

Život ve hvězdách (2018) (pořad) odpad!

Měli by vyměnit moderátorku - Petra Svoboda je jako loutka, s nepříjemným, skřehotavým hlasem.

13. komnata - 13. komnata Jiřího Slívy (2018) (epizoda)

Mám ráda Jiřího Slívu - skvělý kumštýř, statečný a pozitivní chlap, sluníčko ve společnosti - tak, jak působí v tomto dokumentu, takový skutečně je, na nic si nehraje. Přeji mu mnoho polibků od Múz a hodně zdraví.

Co je šeptem... (2005)

Skvělý český film z roku 1942 "Muži nestárnou" ("...tak už mu jí dejte, nebo si počká na další generaci") v americkém kabátě. Ani charizmatický Kevin Costner, kterého mám ráda, to nezachránil. Jennifer Aniston je ve všem stále stejná, Shirley MacLaine je dobrá herečka, ale čeho je moc, toho je příliš. Zdá se mi, že tady dost přehrávala. Mark Ruffalo - průměrný herec. V tomto pojetí a podání těžko uvěřitelné, bez vtipu, místy až trapné.