Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Mám hrozně rád vyprávěné filmy.Moc hezká retro jednohubka.Obzvlášť mě nadchl ten rozdíl vyprávění z chlapského a dívčího pohledu.Stojí za shlédnutí,Jednoduché,ale hluboké.

Tokio! (2008)

zajímavé,bláznivé,upozorňující.Ale.....

Paranormal Activity 2 (2010)

Srovnávám s prvním dílem:větší nuda,míň duchařských záběrů,prostě více očekávání,ale neúspěšně.

Paranormal Activity (2007)

Nechci komentovat film,což myslím kvalitou.Nechci komentovat ani,že jsem se tři čtvrtiny filmu nudil,ale ty ten zbytek filmu za to stál.A když jdu spát a nemůžu usnout,přičemž se spocenej převracím,film plní svůj üčel.

Nezastavitelný (2010)

Svižné,rychlé,pravdivé,ale bože kdy se naučíte v Americe točit filmy s konci,kde nemám chuť vzít samopal a všechny ty sladký výrazy s happy endu pokropit?

Smažená zelená rajčata (1991)

Moc hezký tragikomický příběh.Procházení se z komické přítomnosti do spíše tragické minulosti 20.let mě velmi bavil.Ačkoliv dialogy Evelyn s manželem byly vtipné,bohužel bych tyto pasáže scela vymazal z filmu.Připadaly mi zbytečné a prázdné.Jinak moc hezky pomalu se linoucí filmeček,který mě potěšil.Samozřejmě nesmíme brát zkreslenou realitu celého filmu.

Sociální síť (2010)

Reálný příběh o vytvoření nereálného světa.Film zaujme svižností,inteligencí hlavních protagonistů.Hezky zpracované,ale ne skvěle.Nadprůměr,ale ne best.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Trochu jiné než první díl, ale v žádném případě ne zavrhnuté.Je to trilogie,takže nemůžeme brát každý díl zvlášť,ale spojit je v celek.To že to někoho nenadchlo,bude asi v tom,že hlavní hrdinka už není tak tajemná,ale že se odkrývá její minulost,její život,což diváka nedrží při sledování tak připnutého,ale pořád jsou ve filmu otazníky,které nám odkryje až poslední díl.Hurá na něj.Já jsem spokojen.